від 02/03/2020 року №26-ОД смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2020 році

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти та Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва», з метою забезпечення ефективного, результативного та цільового використання коштів:

1.Надати дозвіл на проведення попередньої оплати розпорядникам бюджетних коштів та одержувачам бюджетних коштів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області в разі укладення договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти в 2020 році:
- послуги зв’язку у розмірі 100 відсотків на строк не більше одного місяця;
- енергоносіїв у розмірі 100 відсотків на строк не більше одного місяця;
- товарів, робіт і послуг за поточними видатками у розмірі 100 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- придбання основних засобів у розмірі 100 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- робіт із нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення у розмірі 30 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- періодичних видань у розмірі 100 відсотків на строк не більше дванадцяти місяців.

2. Попередня оплата в межах строків, визначених в пункті 1 цього рішення, може здійснюватись без обмежень кількості платежів, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного чи наступного бюджетного періоду.

3. Розмір та строк попередньої оплати, кількість платежів з попередньої оплати в межах строку визначаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів в особі керівників, які несуть персональну відповідальність, виходячи із необхідності, що обґрунтовується, зокрема, реальним станом поставки товару, виконання робіт, надання послуг, помісячним розподілом бюджетних асигнувань, сезонністю робіт, циклом виробництва.

4. Фінансовому відділу та відділу фінансово – господарського забезпечення дотримуватися норм законодавства при здійсненні попередньої оплати товарів, робіт і послуг та контролю термінів її погашення, своєчасного взяття зобов’язань та їх оплати.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО