Зачепилівського району
від 02/03/2018 року №29 смт. Зачепилівка
Про внесення змін до складу конкурсної комісії

У зв’язку з кадровими змінами у селищній раді, керуючись ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 зі змінами та доповненнями, Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженим розпорядженням голови селищної ради від 17.11.2017р. №02:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Зачепилівської селищної ради, затвердженого розпорядженням голови селищної ради від 17.11.2017р. №  02 (далі – конкурсна комісія):

1.1. Виключити зі складу конкурсної комісії члена конкурсної комісії Зіновей Світлану Михайлівну, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера селищної ради.

1.2. Виключити зі складу конкурсної комісії  члена конкурсної комісії Черненко Анастасію Сергіївну, начальника відділу земельних відносин. 1.3.  Включити до складу конкурсної комісії начальника юридичного відділу  селищної ради Кисіля Валерія Олексійовича у якості члена конкурсної комісії.

1.4.  Включити до складу конкурсної комісії начальника загального  відділу  селищної ради Пелих Ольгу Олександрівну у якості члена конкурсної комісії.

селищний голова Кривенко Ю.В.