від 01/10/2019 року №60-ОД смт. Зачепилівка
Про вжиття заходів щодо ефективного використання земельного фонду Зачепилівської селищної ради та врегулювання земельних відносин, пов’язаних з орендою землі

З метою забезпечення виконання дохідної частини місцевого бюджету та збільшення надходжень, ефективного використання земельного фонду Зачепилівської селищної ради, врегулювання відносин, пов’язаних з орендою землі, забезпечення соціально-економічного розвитку та формування збалансованого бюджету Зачепилівської селищної ради, оперативного вирішення питань у сфері землекористування, відповідно до п.288.5 ст. 288 Податкового кодексу України, ст.12 Земельного кодексу України, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Начальнику земельного відділу (Черненко А.), начальнику юридичного відділу (Сідельнікова Н.), начальнику фінансового відділу (Євойлов В.) в межах своїх повноважень:
1.1. Провести інвентаризацію діючих договорів оренди земельних ділянок в розрізі старостинських округів та привести їх у відповідність до норм рішення IX сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради № 258 від 27.03.2018 р. «Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки» шляхом укладання додаткових угод до діючих договорів оренди землі відповідно до затвердженого відсотка ставок орендної плати.
Термін виконання: жовтень-листопад 2019 року
1.2. Інформувати селищного голову про проведену роботу та її результати.
Термін виконання: щовівторка до кінця 2019 року
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Ю.КРИВЕНКО