Зачепилівського району
від 01/03/2018 року №28 смт. Зачепилівка
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» :

1.    Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад: державного реєстратора Зачепилівської селищної ради

2.   Встановити вимоги до кандидатів на заміщення вищезазначених вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Зачепилівської селищної ради (додаток1).

3.  Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради та дошці оголошень Зачепилівської селищної ради

4.      Секретарю селищної ради забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вищезазначених вакантних посад.

селищний голова Кривенко Ю.В.