Зачепилівського району
від 30/11/2017 року №2 смт. Зачепилівка
Про скликання чергової ІІ сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ІІ сесію VIІІ скликання 05 грудня 2017  року о 14 годині в адмінбудівлі селищної ради (вул.Цетральна,56, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного ІІ сесії VІIІ скликання  від 05 грудня 2017 року.

2 .Про затвердження Регламенту Зачепилівської селищної ради VIIІ скликання.

1. Про утворення постійних комісій та затвердження Положення про постійні комісії.
  2. Про затвердження персонального складу постійних комісій ради.
  3. Про утворення старостинських округів Зачепилівської селищної ради ОТГ.
  4. Про затвердження Положення про старосту ОТГ.
  5. Про виготовлення додаткових гербових номерних печаток та штампів Зачепилівської селищної ради для в.о. старост
  6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо ведення військового та по господарського обліку.

9.Про затвердження Положення про виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради.

1. Про продовження членства Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади в асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

11.Бюджетні питання.

1. Про внесення змін до рішення селищної ради №4 від16.11.2017 року «Про затвердження структури апарату ради Зачепилівської селищної ради та її виконавчих органів, їх загальної чисельності, штатного розпису».
  2. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської ОТГ із спільної власності Зачепилівського району об’єктів та суб’єктів господарювання .
  3. Земельні питання
  4. Різне.
Зачепилівський селищний голова Кривенко Ю.В.