КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
від 17/02/2022 року №13-ОД Зачепилівка
Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 року №1094, керуючись рішенням Зачепилівської селищної ради №297 від 22.01.2021 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Зачепилівської селищної ради»

1. Розпочати процедуру проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області.

2. Розпорядження чинне з дати його прийняття.

3. Загальному відділу селищної ради опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО