Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/01/2018 року №102
Про органи самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради

З метою реалізації громадянами у встановлених законом формах права самостійного та під власну відповідальність здійснення своїх інтересів у питаннях місцевого значення через органи територіального самоуправління, відповідно до ст. 140 Конституції України, Закону України «Про органи самоорганізації населення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок надання дозволу на створення органу самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради з додатком 1.
  2. Затвердити Типове положення про органи самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради з додатком 2.
  3. Доручити виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради:

3.1. Розробити та затвердити Положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.

3.2. Забезпечити реєстрацію органів самоорганізації населення на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради згідно з чинним законодавством.

3.3. Забезпечити ведення Єдиного реєстру органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.

  1. Рішення Зачепилівської селищної ради «Про органи самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради розмістити на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію постійна комісія з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання