Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/01/2018 року №146
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в спільну часткову власність гр. Мудрац Галині Павлівні та гр. Дробахі Тетяні Володимирівні розташованій: смт. Зачепилівка, вул. Слобожанська,25 на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 39, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Мудрац Г.П. яка проживає смт. Зачепилівка, вул. Слобожанська,25, та гр. Дробаха Т.В., яка проживає м. Харків, вул. Переїздна, 28/18,19 та надані ними матеріали, а також враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться в їх користуванні під об’єктами, які перебувають у їх власності, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Мудрац Г.П. та гр. Дробахі Т.В. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), (житловий будинок знаходиться в спільній частковій власності), орієнтовною площею 0,15 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Слобожанська,25, з них:
  • земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови – 0,15 га
  • земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,00 га
  • садівництва – 0,0000 га
  • гаражного будівництва – 0,0000 га

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Мудрац Г.П. та гр. Дробаху Т.В. – в річний термін замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання