Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/01/2018 року №144
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Федяєву Олександру Митрофановичу, що розташована за адресою: вул. Українська, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 81, 116, 118, 121, 122, 123, 125, 184, 185, Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 50 Закону України «Про землеустрій» та пунктом 1 ст. 4-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши заяву гр. Федяєва О.М., що мешкає за адресою: вул. Українська,3/7 смт. Зачепилівка, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Федяєву О.М. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража, орієнтовною площею 0,01 га із земель громадської та житлової забудови, яка розташована по вул. Українській, смт Зачепилівка.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Федяєва О.М. – в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію для виконання даного виду робіт.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання