ІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
від 25/01/2018 року №115
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Керуючись ст.12 ЗК України, ст.ст. 25,56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Зачепилівській селищній раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 1,6328 га та кадастровим номером 6322280501:00:000:0271, яка знаходиться по вул. Центральна, 70 в с. Бердянка, Зачепилівського району Харківської області, із земель для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на дві земельні ділянки площами 0,25 га та 1,3828 га без зміни цільового призначення.
  2. Розроблену технічну документацію подати на розгляд та затвердження чергової сесії.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.).
Селищний голова Кривенко Ю.В.