ІV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
від 25/01/2018 року №111
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (КВПЦЗ – В. 03.07 – для будівництва та обслуговування закладу торгівлі) із земель громадської та житлової забудови комунальної власності територіальної громади Зачепилівської селищної ради, що розташована за адресою: вул. Центральна, 46а смт. ЗачепилівкаЗачепилівського району Харківської області з метою підготовки лоту до продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Відповідно до ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей ст. 12, 83, 122, 124, 125, 126, 127, 134-139 Земельного Кодексу України, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону:
  • земельна ділянка площею 0,0030 га, кадастровий номер 6322255100:02:003:0073 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована вул. Центральній, 39а, смт Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  1. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати на земельну ділянку площею 0,0030 га, кадастровий номер 6322255100:02:003:0073 в сумі 1635,16 грн., що становить 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, діючої на момент проведення торгів згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки надану Відділом у Зачепилівському районі Головного управління держгеокадастру у Харківській області.
  2. Встановити значення кроку торгів у розмірі 0,5 (нуль цілих п’ять десятих відсотка) стартової плати за користування земельною ділянкою, що становить 8,18 грн.
  3. Передати переможцю дану земельну ділянку в оренду строком на 10 (десять) років та зобов’язати дотримуватись умов користування земельною ділянкою згідно договору оренди землі.
  4. Затвердити проект договору оренди землі, що пропонується укласти за результатами проведення земельних торгів. (додаток 1).
  5. Доручити селищному голові бути присутнім на земельних торгах у формі аукціону, підписати протокол та укласти договір оренди землі в день проведення торгів, земельної ділянки з переможцем земельних торгів. Зареєструвати у встановленому законом порядку право оренди. У разі невиконання даної умови протягом місяця переможець торгів (орендар) втрачає право оренди земельної ділянки без права повернення понесених затрат.
  6. Розмір гарантійного внеску становить 81,76 грн.
  7. Розмір реєстраційного внеску становить 1861,50 грн.
  8. Покласти на переможця земельних торгів витрати на підготовку 1 (одного) лота у сумі 3000,00 грн. перерахувавши кошти на рахунок Харківської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру».
  9. Переможцю земельних торгів виплатити винагороду виконавцю у сумі 50 % річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на рахунок Харківської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру».
  10. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою. (Кривенко Ю.В.).

Селищний голова Кривенко Ю.В.