Зачепилівського району
VIII СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 08/04/2021 року №603 смт. Зачепилівка
Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради

Відповідно до рішення Зачепилівської селищної ради № 14 від 11.12.2021 року «Про початок реорганізації Новомажарівської сільської ради, Рунівщинської сільської ради, Чернещинської сільської ради шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради, Заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради про необхідність затвердження передавальних актів майна сільських рад в зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання їх до Зачепилівської селищної ради,керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальні акти щодо передачі майна Новомажарівської, Рунівщинської Чернещинської сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО