Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/02/2022 року №3715 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кошелєву Василю Дмитровичу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Кошелєва В.Д., що проживає за адресою: смт. Зачепилівка та надані ним матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність гр. Кошелєву В.Д.
- площею 1,7000 га, для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Кошелєва В.Д., в річний термін розробити документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
3. Землевпорядній організації при розробці проектної (технічної) документації враховувати під’їзні шляхи до суміжних земельних ділянок.
4. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
5. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
6. Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну ділянку, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
7. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
8. Надати до селищної ради на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з Державного земельного кадастру.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання