Красноградського району
ХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
від 03/02/2022 року №3673 смт. Зачепилівка
Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки фермерському господарству «Федорик», що розташована на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву голови фермерського господарства «Федорик», в особі Федорика С.Ю. та надані ним матеріали, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити фермерському господарству «Федорик» у наданні дозволу на виготовлення проектної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 53,7671 га, яка перебуває у комунальній власності Зачепилівської селищної ради та має кадастровий номер 6322281500:02:000:0166.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО