Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського
Харківської
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року №800 смт. Зачепилівка
Про затвердження вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради на 2019 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про дошкільну освіту», Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VІІІ, наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (зі змінами), Постанова кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (зі змінами), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» з метою підвищення рівня організації та забезпечення харчування дітей, селищна рада

вирішила:

  1. Затвердити вартість харчування в закладах загальної середньої освіти Зачепилівської селищної радина 2019 рік, а саме:

1.1. Затвердити вартість харчування в закладах освіти у розмірі 15,00 грн.

Термін: протягом 2019 року

1.2.Затвердити вартість харчування на оздоровлення в закладах освіти у розмірі  27,00 грн.

Термін: ІІ квартал 2019 року

1.3. Затвердити вартість харчування в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних підрозділах в навчально – виховних комплексах у розмірі 30,00 грн., в тому числі за бюджетні кошти  12,00 грн. та 18,00 грн. за батьківські кошти.

Термін: протягом 2019 року

1.4. Збільшити вартість харчування в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних підрозділах в навчально – виховних комплексах на 10% для придбання свіжих овочів і фруктів в літній оздоровчий період (90 днів) 2019 року .                                                                                                                                      

Термін: з 1 червня по 31 серпня 2019 року.

1.5. Встановити вартість харчування в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних підрозділах в навчально – виховних комплексах на  літній період 33,00 грн. з них 13,20 грн. за бюджетні кошти та 19,80 грн. за батьківські кошти.

                                                                 Термін: з 1 червня по 31 серпня 2019  року

 

  1. Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради встановити плату за харчування дітей батькам або особам, які їх замінюють в навчально- виховних комплексах – дошкільних підрозділах у розмірі 60% від вартості харчування на день, зменшити розмір плати на 50% для батьків:

– у сім’ях яких троє і більше дітей.

Звільнити від плати за харчування:

– дітей – сиріт

– дітей позбавлених батьківського піклування

– дітей з особливими освітніми потребами

– дітей із малозабезпечених сімей

– дітей переселенців зі Сходу України

– дітей батьки яких є учасниками АТО.

Термін: протягом 2019 року

2.1. Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради забезпечити безкоштовне харчування здобувачів освіти:

– дітей 1-4 класів

– дітей – сиріт

– дітей позбавлених батьківського піклування

– дітей з особливими освітніми потребами

– дітей із малозабезпечених сімей

– дітей переселенців зі Сходу України

– дітей батьки яких є учасниками АТО.

Термін: протягом 2019 року

 

  1. Чітко дотримуватися виконання натуральних норм харчування в закладах освіти згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

Термін: протягом 2019 року

 

  1. Фінансовому відділу Зачепилівської селищної ради (Євойлову В.В.), відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради при формуванні показників відповідних бюджетів передбачити видатки на безкоштовне харчування здобувачам освіти 1-4 класів, дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми проблемами, дітей із малозабезпечених сімей, дітей переселенців зі Сходу України та дітей батьки яких є учасниками АТО.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, та з питань планування, бюджету, фінансів, зав’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                         Ю.КРИВЕНКО

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання