1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/05/2019 року№1942смт. Зачепилівка
Про проведення земельних торгів у формі аукціону

Відповідно до статей 12, 93, 122, 134-139, 186 Земельного кодексу України, ст.26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендації постійної комісії, Зачепилівська селищна рада:
ВИРІШИЛА:

  1. Продати право оренди на земельну ділянку №3 із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ-В.03.07), площею 0,0030 га, розташованої по Центральна (навпроти будівлі санстанції) смт. Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області, кадастровий номер: 6322255100:02:005:0132.
  2. Встановити умови продажу:

2.1. Стартова ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати) – 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 1025,08 грн.

2.2. Крок торгів 0,5 відсотка від стартового розміру річної орендної плати, що становить 5,13 грн.

2.3.Строк користування земельною ділянкою комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі при укладанні договору оренди з переможцем торгів – 10 років без права передачі в суборенду іншим особам і без права передачі права оренди земельної ділянки в заставу без права перепродажу права оренди.

2.4. Плата за користування земельною ділянкою, право користування якою набуто на торгах, а також сума витрат, здійснених організатором або виконавцем земельних торгів на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягають сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору.

2.5. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 51,25 грн., що є 5 відсотків  стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою у разі продажу права оренди на земельну ділянку.

2.6. Розмір реєстраційного внеску становить  960,50 грн., визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

2.7. Винагорода виконавцю земельних торгів складає 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот.

  1. Затвердити проект договору оренди земельної ділянки, що пропонується укласти за результатами проведення земельних торгів (додаток 1).
  2. Рекомендувати Харківській регіональній філії ДП «Центр державного земельного кадастру» провести земельні торги у формі аукціону.
  3. Доручити селищному голові укласти договір оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки в термін передбачений законодавством та умови торгів.
  4. З переможцем земельних торгів безпосередньо в день проведення торгів укласти договір оренди земельної ділянки.
  5. Переможцю здійснити державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний  голова                                                             Ю.КРИВЕНКО