Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/01/2019 року №848 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради на списання з балансу багатоквартирних будинків

У відповідності до ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301, з метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, розглянувши звернення директора КП «Зачепилівське» , Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради на списання з балансу багатоквартирних будинків розташованих в смт Зачепилівка, с.Нагірне та с.Кочетівка.
  2. Комунальному підприємству «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради (Решотко О.С.) :

2.1. Забезпечити списання усіх багатоквартирних будинків, що знаходяться на балансі підприємства, у відповідності до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301.

При встановленні окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на яких не зареєстровано, перелік таких квартир та/або нежитлових приміщень подається на розгляд селищної ради для визначення балансоутримувача.

2.2. Затвердити склад комісії для списання з балансу КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради багатоквартирних будинків, розташованих в смт.Зачепилівка, с.Нагірне та с.Кочетівка, з залученням уповноважених осіб від співвласників багатоквартирних будинків за їх згодою (додаток)

2.3. Передати технічну документацію відповідно до вимог чинного законодавства представникам багатоквартирних будинків або об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків;

2.4. Надати у двохмісячний термін на погодження виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради акти про списання багатоквартирних будинків, розташованих в смт Зачепилівка, селах Нагірне та Кочетівка з балансу КП «Зачепилівське»;

 

  1. Відповідальним за виконанням даного рішення призначити начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Швецова В.В.

 

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                           Ю.КРИВЕНКО

 

Join Us Facebook
посилання