Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/01/2019 року №848 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради на списання з балансу багатоквартирних будинків

У відповідності до ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301, з метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, розглянувши звернення директора КП «Зачепилівське» , Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради на списання з балансу багатоквартирних будинків розташованих в смт Зачепилівка, с.Нагірне та с.Кочетівка.
  2. Комунальному підприємству «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради (Решотко О.С.) :

2.1. Забезпечити списання усіх багатоквартирних будинків, що знаходяться на балансі підприємства, у відповідності до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301.

При встановленні окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на яких не зареєстровано, перелік таких квартир та/або нежитлових приміщень подається на розгляд селищної ради для визначення балансоутримувача.

2.2. Затвердити склад комісії для списання з балансу КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради багатоквартирних будинків, розташованих в смт.Зачепилівка, с.Нагірне та с.Кочетівка, з залученням уповноважених осіб від співвласників багатоквартирних будинків за їх згодою (додаток)

2.3. Передати технічну документацію відповідно до вимог чинного законодавства представникам багатоквартирних будинків або об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків;

2.4. Надати у двохмісячний термін на погодження виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради акти про списання багатоквартирних будинків, розташованих в смт Зачепилівка, селах Нагірне та Кочетівка з балансу КП «Зачепилівське»;

 

  1. Відповідальним за виконанням даного рішення призначити начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Швецова В.В.

 

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                           Ю.КРИВЕНКО

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання