1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/01/2019 року№844смт. Зачепилівка
Про затвердження соціальної Програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сім’ї, дітей та молоді на 2019р.

З метою підтримки найуразливіших категорій населення та забезпечення фінансування додаткових заходів щодо охоплення соціальними послугами громадян похилого віку,осіб з інвалідністю,сімей, дітей та молоді, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Зачепилівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити соціальну Програму підтримки громадян похилого віку,осіб з інвалідністю,сім’ї, дітей та молоді на 2019рік (додається).
  2. Селищній раді здійснювати фінансування соціальної Програми підтримки громадян похилого віку,осіб з інвалідністю, сім’ї, дітей та молоді на 2019р. враховуючи можливості селищного бюджету.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з Питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

 

 

Зачепилівський селищний голова                                                          Ю.КРИВЕНКО