Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
Х СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/05/2021 року №1199 смт. Зачепилівка
Про припинення користування земельною ділянкою

Розглянувши заяву голови Зачепилівської селищної ради, про розірвання договору оренди землі від 18 квітня 2014 року б/н, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Припинити договір оренди землі від 18 квітня 2014 року б/н (кадастровий номер 6322284000:07:000:0611, площа 21,0000 га), яка знаходиться на території Сомівського старостинського округу № 5 Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області у зв’язку з закінченням його дії та наміром орендодавця виставити земельну ділянку на торги.
2. Земельну ділянку комунальної власності повернути територіальній громаді смт. Зачепилівка, в особі Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області з дотриманням усіх норм та вимог чинного законодавства.
3. Договір оренди, на вищевказану земельну ділянку, з дня державної реєстрації додаткової угоди про розірвання цього договору рахувати таким, що втратив свою чинність.
4. Направити дане рішення до Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
5. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
6. Відповідним установам внести зміни до земельно – кадастрової документації.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання