Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 30/04/2021 року №650 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Смірновій Катерині Олександрівні, розташованій: вул. Першотравнева, 21, с. Залінійне на території Зачепилівської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Смірнової К.О., надані ним матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
Надати гр. Смірновій К.О. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без зміни цільового призначення(угіддя-рілля), орієнтовною площею 0,80 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул. Першотравнева, 21, с. Залінійне, з них:
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,8000 га.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Смірнову К.О. в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджений проект землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
4. Надати на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання