Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/06/2019 року №2076 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Матісек Діані Геннадіївні

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, пункту 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26,29,50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Матісек Д.Г., яка проживає за адресою: с. Забарино, Зачепилівська селищна рада,

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території селищної ради у власність гр. Матісек Д.Г. (кадастровий номер 6322281000:01:000:0727):
- орієнтовною площею 1,00га, яка знаходиться на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності селищної ради у приватну власність.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Матісек Д.Г. в річний термін розробити документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку та надати витяг з Державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок у власності.
3. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
4. У разі невиконання пункту 2 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким що втратило чинність.
5. Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну ділянку, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
6. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
7. Надати до селищної ради на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з Державного земельного кадастру.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Ю. КРИВЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання