Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/03/2018 року №309 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на укладання прямих договорів

Керуючись статтями 25, 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2, 10, ч.1ст. 31, ст. 34, ст.ст. 35, 36 Закону України «Про публічні закупівлі», з метою забезпечення своєчасного виконання робіт та ефективного використання субвенції обласної ради, коштів місцевого бюджету, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради на укладання прямих договорів на всі види робіт, згідно розробленої проектно-кошторисної документації та актів експертизи .
  2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради на укладання прямих договорів на виконання послуг та придбання товарів з використанням електронних систем закупівлі.
  3. Уповноважити селищного голову Кривенко Ю.В. укладати прямі договора на всі види робіт, згідно розробленої проектно-кошторисної документації та актів експертизи з підприємствами всіх форм власності.
  4. Уповноважити селищного голову Кривенко Ю.В. укладати прямі договора на виконання послуг та придбання товарів з підприємствами всіх форм власності.
  5. Контроль за виконанням даного покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.

 

Зачепилівський селищний  голова                                                              Кривенко Ю.В.

 

 

Join Us Facebook
посилання