Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/03/2018 року №309 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на укладання прямих договорів

Керуючись статтями 25, 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2, 10, ч.1ст. 31, ст. 34, ст.ст. 35, 36 Закону України «Про публічні закупівлі», з метою забезпечення своєчасного виконання робіт та ефективного використання субвенції обласної ради, коштів місцевого бюджету, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради на укладання прямих договорів на всі види робіт, згідно розробленої проектно-кошторисної документації та актів експертизи .
  2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Зачепилівської селищної ради на укладання прямих договорів на виконання послуг та придбання товарів з використанням електронних систем закупівлі.
  3. Уповноважити селищного голову Кривенко Ю.В. укладати прямі договора на всі види робіт, згідно розробленої проектно-кошторисної документації та актів експертизи з підприємствами всіх форм власності.
  4. Уповноважити селищного голову Кривенко Ю.В. укладати прямі договора на виконання послуг та придбання товарів з підприємствами всіх форм власності.
  5. Контроль за виконанням даного покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.

 

Зачепилівський селищний  голова                                                              Кривенко Ю.В.

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання