Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
IX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/03/2018 року №249
Про делегування повноважень відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області

Відповідно до статей 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 25, 62, 66 Закону України «Про освіту», за погодженням постійних комісій, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти на відповідній території, селищна рада,

ВИРІШИЛА:

 

 1. Делегувати повноваження відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області а саме:
  • Реалізація державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на території селищної ради, забезпечення доступності дошкільної, початкової та базової середньої освіти, позашкільної освіти.
  • Затверджувати установчі документи закладу освіти, їх нову редакцію та зміни до них.
  • Укладати строковий трудовий договір (контракт) з керівником закладу освіти, обраним (призначеним) у порядку, встановленому законодавством та установчими документами закладу освіти.
  • Розривати строковий трудовий договір (контракт) з керівником закладу з підстав та у порядку, визначених законодавством та установчими документами закладу освіти.
  • Здійснювати контроль за фінансово –господарською діяльністю закладу освіти.

1.6.Затверджувати  кошторис та приймати фінансовий звіт закладу освіти у випадках та порядку, визначених законодавством.

1.7.Заключати договора з організаціями на закупівлю товарів, робіт та послуг.

1.8. Організовувати своєчасну підготовку будівель та окремих приміщень навчальних закладів до осінньо – зимовий період.

1.9.Оприлюднювати офіційну звітність про всі отримані та використані кошти, а також перелік і вартість товарів, робіт, послуг, спрямованих на потреби кожного закладу освіти, та інші видатки у сфері освіти.

1.10.Здійснювати контроль за дотриманням установчих документів закладу освіти.

1.11. Забезпечування та фінансування підвезення учнів і педагогічних  працівників до закладів загальної середньої освіти і у зворотному напрямку.

1.12.Здійснювати контроль за недопущенням привілеїв чи обмежень (дискримінації) за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання за мовними або іншими ознаками.

1.13.Відповідати за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на відповідній території, забезпечувати  доступність  дошкільної, початкової та базової середньої освіти, позашкільної освіти.

1.14.Планувати та забезпечувати розвиток мережі закладів дошкільної, початкової та базової середньої освіти, позашкільної освіти.

1.15. Вести облік дітей дошкільного та шкільного віку у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання