Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
IX СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/03/2018 року №253
Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів

Керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 66 Закону України «Про освіту», статтею 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Законом України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Порядком ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 та з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей шкільного віку та учнів, охоплення їх навчанням та вихованням в закладах освіти, забезпечення прав громадян на отримання повної загальної середньої освіти, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради із залученням Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області, відділ у справах дітей, сімї та питань соціального захисту Зачепилівської селищної ради організовує ведення обліку дітей шкільного віку.
  2. Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради:

2.1. Вносити до реєстру персональні дані дитини шкільного віку, відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684.

2.2. З дня отримання даних здійснювати їх обробку, у тому числі звіряти їх з даними реєстру та у разі потреби вносить до нього відповідні зміни і доповнення, відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684.

Протягом 10 робочих днів

2.3. На підставі даних реєстру складати і подавати статистичний звіт про кількість дітей шкільного віку за формою та у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки України.

2.4. Здійснювати контроль за веденням обліку учнів навчальними закладами.

2.5. У разі коли місце навчання (навчальний заклад) дитини шкільного віку не встановлено, відділ освіти, молоді та спорту протягом п’яти робочих днів з дня встановлення відповідного факту надає наявні в реєстрі її дані відділу відділ у справах дітей, сімї та питань соціального захисту Зачепилівської селищної ради та Зачепилівському ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти.

  1. Відділу у справах дітей, сімї та питань соціального захисту Зачепилівської селищної ради та Зачепилівському ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області:

3.1. Після отримання повідомлення про відсутність учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин здійснити відповідні заходи щодо даних учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

3.2. В разі необхідності, надавати відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради дані про дітей шкільного віку.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання