Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/04/2023 року смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХХІІ чергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада ВИРІШИЛА:
1. Про затвердження порядку денного ХХХІІ чергової сесії VІIІ скликання від 27.04.2023 року.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2023 року. Доповідає: Євойлов В.В.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 року». Доповідає:Євойлов В.В.
4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік. Доповідає: Сухоруков М.В.
5. Про затвердження Положення про платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради. Доповідає:Дрожжа І.О.
6. Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021-2025роки».
Доповідає: Дрожжа І.О.
7. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.
Доповідає: Зеленський О.М.
8. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Зачепилівської селищної ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна. Доповідає: Мотринець С.М.
9. Про затвердження Програми підтримки військово- службовців, учасників бойових дій, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні зареєстрованих на території Зачепилівської селищної ради, також їх рідних на 2023-2025 роки. Доповідає:Семенець І.Ю.
10. Про прийняття у комунальну власність Зачепилівської територіальної громади в особі Зачепилівської селищної ради нежитлових будівель ТОВ «Дружбокраянське».
Доповідає: Швецов В.В.
11. Про внесення змін до рішення №5 від 27.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів». Доповідає: Левицька Н.Є.
12. Про затвердження Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області.
Доповідає: Левицька Н.Є.
13. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про продовження договору оренди земельної ділянки під 12% річних терміном на 7 років СТОВ «Універсал-Агро». Доповідає: Стойчан С.В.
14. Про затвердження форми проекту договору оренди землі сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах. Доповідає: Стойчан С.В.
15. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів щодо продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
Доповідає: Стойчан С.В.
16. Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки . Доповідає: Стойчан С.В.
17. Про розгляд заяви щодо внесення змін в тристоронню додаткову угоду ТОВ «Порт-Формат». Доповідає: Стойчан С.В.
18. Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «Порт Формат.
Доповідає: Стойчан С.В.
19. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку вежі – ТОВ «лайфселл», що розташована в с. Нове Мажарове на території Зачепилівської селищної ради .
Доповідає: Стойчан С.В.
20. Про розгляд заяви щодо заміни земельної ділянки з кадастровим номером 6322255100:01:000:0218 площею 1,0000 га, гр. Литуса Ігоря Геннадійовича.
Доповідає: Стойчан С.В.
21. Про розгляд заяви щодо надання у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту (ясла – садок Ромашка).
Доповідає: Стойчан С.В.
22. Про розгляд заяви щодо надання у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту (Орчицька початкова школа) .
Доповідає: Стойчан С.В.
23.Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту, розташованої за адресою смт. Зачепилівка, вул. Паркова, 9 (будинок дитячої та юнацької творчості) у постійне користування.
Доповідає: Стойчан С.В.
24. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Лазарєву Юрію Олексійовичу, що розташована за адресою: с. Нагірне, вул. Покровська, 39 на території Зачепилівської селищної ради . Доповідає: Стойчан С.В.
25. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку за рахунок земель комунальної власності гр. Джурі Сергію Миколайовичу, що розташована за адресою: вул. Слобожанська, 9, с. Чернещина, Красноградського району, Харківської області.
Доповідає: Стойчан С.В.
26.Звіт Зачепилівського селищного голови Петренко Олени Олександрівни про роботу Зачепилівської селищної територіальної громади за 2022 рік.
27. Про внесення змін до Програми благоустрою
населених пунктів Зачепилівської селищної ради на 2022-2025 роки.
Доповідає:Швецов В.В.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання