Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/01/2018 року №97 смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ІV чергової сесії селищної ради V ІІІ скликання

На підставі ст.46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ІV сесії селищної ради VIІI скликання  такий порядок денний:

 

 1. Про затвердження порядку денного ІV сесії VІIІ скликання  від 25 січня 2018 року.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.
 3. Про внесення змін до рішення №29 від 21.12.2017 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2018 рік».
 4. Про затвердження штатної чисельності освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
 5. 5. Про затвердження плану роботи Зачепилівської селищної ради на 2018 рік .
 6. Про органи самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.
 7. Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів Зачепилівської селищної ради на яких засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності відбуватимуть громадські роботи на 2018 рік.
 8. Про надання згоди на прийняття на баланс модульних очисних споруд в с.Нагірне, Зачепилівського району Харківської області.
 9. Про затвердження мережі та штатної чисельності закладів відділу культури та туризму Зачепилівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до договору оренди землі між Зачепилівською селищною радою та гр. Чепель Галиною Василівною.

11. Про підписання договору оренди землі між Біляковим Віктором Івановичем та Зачепилівською селищною радою, земельна ділянка знаходиться за адресою вул.Соборна,10,смт.Зачепилівка. 12. Про підписання договору оренди землі між Пишненко Олександром Івановичем та Зачепилівською селищною радою, земельна ділянка знаходиться за адресою вул.Хліборобська,58смт.Зачепилівка. 13. Про підписання договору оренди землі між Глянь Ларисою Борисівною та Зачепилівською селищною радою, земельна ділянка знаходиться за адресою пров.Новоселівський,4,смт.Зачепилівка14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (КВПЦЗ – В. 03.07 – для будівництвата обслуговування закладу торгівлі) із земель громадської та житлової забудови комунальної власності територіальної громади Зачепилівської селищної ради, що розташована за адресою: перехрестя вулиць Паркова та Центральна, смтЗачепилівка Зачепилівського району Харківської області з метою підготовки лоту до продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону .15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (КВПЦЗ – В. 03.07 – для будівництва та обслуговування закладу торгівлі) із земель громадської та житлової забудови комунальної власності територіальної громади Зачепилівської селищної ради, що розташована за адресою: перехрестя вулиць Соборна та Центральна, смтЗачепилівка Зачепилівського району Харківської областіз метою підготовки лоту до продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону .16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Зачепилівській селищній раді по вул. Паркова,8А в смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної Зачепилівського району Харківської обл. з метою підготовки лоту до продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону .17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Зачепилівській селищній раді по вул. Паркова,8А в смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної Зачепилівського району Харківської обл. 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Зачепилівській селищній раді по вул. Паркова,8А в смт.Зачепилівка на території Зачепилівської селищної Зачепилівського району Харківської обл.

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  поділу    земельної  ділянки  комунальної власності Зачепилівської селищної ради, земельна ділянка знаходиться на території с.Бердянка, вул. Центральна,70
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для оформлення права власності гр. Павловій Світлані Валентинівні для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за адресою с.Бердянка, вул. Центральна,80 на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Гордієнку Володимиру Миколайовичу, що розташована за адресою: вул. Садова, 6, с. Першотравневе Зачепилівського району, Харківської області .

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Огурцовій Зої Миколаївні, що розташована за адресою: вул. Садова, 37, смт. ЗачепилівкаЗачепилівського району, Харківської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Граммі Петру Пантелійовичу, що розташована за адресою смт.Зачепилівка вул. Українська.

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для Володимировичу, що розташована за адресою смт.Зачепилівка пров. Спортивний оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Косенко Олександру.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Черненко Анастасії Сергіївні, що розташована за адресою смт.Зачепилівка ,пров. Новоселівський,8.
 2. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Баклагіна Віктора Петровича, яка розташована за смт. ЗачепилівканатериторіїЗачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області.
 3. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Баклагіної Лідії Миколаївни, яка розташована за смт. Зачепилівка на територіїЗачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області.
 4. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Демяненко Валентини Степанівни, яка розташована за смт. ЗачепилівканатериторіїЗачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області.
 5. Про затвердження Положення про встановлення надбавки посадовим особам місцевого самоврядування за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи на 2018-2020 роки ..
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нищеті Володимиру Андрійовичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. 19 Вересня, 1 на території Зачепилівської селищної ради.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Домащенко Валентині Сергіївні, що розташована за адресою: сБердянка, вул. 14 Гвард.стр.див., 59 на території Зачепилівської селищної ради .
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Гребеннік Василю Івановичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова, 63 на території Зачепилівської селищної ради..
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Жук Миколі Михайловичу, що розташована за адресою: с.Бердянка, вул. Слобожанська, 9 на території Зачепилівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Берко Віталію Вячеславовичу, що розташована за адресою: с.Абазівка, вул. Новоселівська, 48 на території Зачепилівської селищної ради .
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Загубиженко Ганні Сергіївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Соборна, 170 на території Зачепилівської селищної ради.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Лозовій Любов Андріївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська, 11 на території Зачепилівської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Зануді Ніні Йосипівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул. Партизанська, 12 на території Зачепилівської селищної ради.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Косінському Сергію Івановичу, що розташована за адресою: с. Кочетівка, вул. Вишнева, 45, на території Зачепилівської селищної ради.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Чекурлій Наталії Садіївні, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул. Харківська, 170, на території Зачепилівської селищної ради .
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Качайло Ніні Михайлівні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Покуса Як., 46, на території Зачепилівської селищної ради .
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Товстоног Раїсі Олексіївні, що розташована за адресою: с. Кочетівка, вул. Вишнева, 25, на території Зачепилівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковій Валентині Василівні, що розташована за адресою: с. Лебяже, вул. Центральна, 349, на території Зачепилівської селищної ради.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Пономаренко Вікторії Вікторівні, що розташована за адресою: с. Лебяже, вул. Центральна, 276, на території Зачепилівської селищної ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Василькову Сергію Вікторовичу, що розташована за адресою: с. Лебяже, вул. Центральна, 278, на території Зачепилівської селищної ради.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Васильковій Галині Олексіївні, що розташована за адресою: с. Лебяже, на території Зачепилівської селищної ради.

46.Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянкигр. Губи Олександру  Вікторовичу.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) гр.Башкатову Івану Івановичу що розташована за адресою: пров.Першотравневий,15, смт.Зачепилівка , Зачепилівського району, Харківської області
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Федяєву Олександру Митрофановичу, що розташована за адресою: вул. Українська, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на землеустрою щодо відведення земельної ділянки для веденняособистого селянського господарства гр.Мудрац Галині Павлівні,розташованій: смт. Зачепилівка, вул. Слобожанська,25 території Зачепилівської селищної ради
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

в спільну сумісну власність гр. Мудрац Галині Павлівні та гр. Дробахі Тетяні Володимирівні розташованій: смт. Зачепилівка, вул. Слобожанська,25  на території Зачепилівської селищної ради.

51.Про розгляд заяви гр. Кубась Олександра Івановича.

 

Зачепилівський селищний голова                                                    Кривенко Ю.В.

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання