Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХXI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/11/2018 року №778
Про передачу основних засобів, матеріальних цінностейз комунальної власності Зачепилівської селищної ради в оперативне управління відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради

Відповідно до вимог ст. 25, п. 31 ч.1 ст. 26, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 137 Господарського кодексу України, нормами ст. 89, 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати з 01.01.2019 року основні засоби та матеріальні цінності в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування з правом балансоутримування відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради, згідно переліку (Додаток ).

 

  1. Виконавчому органу селищної ради утворити комісію для проведення приймання-передачі основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності Зачепилівської селищної ради.

 

  1. Комісії здійснити роботу оформивши Акт приймання-передачі.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання