Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХXI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/11/2018 року №778
Про передачу основних засобів, матеріальних цінностейз комунальної власності Зачепилівської селищної ради в оперативне управління відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради

Відповідно до вимог ст. 25, п. 31 ч.1 ст. 26, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 137 Господарського кодексу України, нормами ст. 89, 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати з 01.01.2019 року основні засоби та матеріальні цінності в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування з правом балансоутримування відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради, згідно переліку (Додаток ).

 

  1. Виконавчому органу селищної ради утворити комісію для проведення приймання-передачі основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності Зачепилівської селищної ради.

 

  1. Комісії здійснити роботу оформивши Акт приймання-передачі.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання