Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХXI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/11/2018 року №764
Про встановлення тарифів на теплову енергію шляхом коригування

Розглянувши звернення директора «ТОВ Котельні лікарняного комплексу» про встановлення тарифу на теплову енергію, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011 року №869 (із змінами та доповненнями)» Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово- комунальні послуги, до ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», керуючись ст. 25, ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада –

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити тариф на теплову енергію шляхом коригування, що надає ТОВ «Котельні лікарняного комплексу»  для населення в розмірі – 4255,58 грн. за 1 Гкал, з ПДВ та 336,70 грн. за 1 кв. м. з ПДВ.

 

  1. Тариф ввести в дію з дня оприлюднення даного рішення у районній газеті «Горизонти Зачепилівщини».

 

  1. . Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку,економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання