Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХXI СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/11/2018 року №764
Про встановлення тарифів на теплову енергію шляхом коригування

Розглянувши звернення директора «ТОВ Котельні лікарняного комплексу» про встановлення тарифу на теплову енергію, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011 року №869 (із змінами та доповненнями)» Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово- комунальні послуги, до ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», керуючись ст. 25, ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада –

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити тариф на теплову енергію шляхом коригування, що надає ТОВ «Котельні лікарняного комплексу»  для населення в розмірі – 4255,58 грн. за 1 Гкал, з ПДВ та 336,70 грн. за 1 кв. м. з ПДВ.

 

  1. Тариф ввести в дію з дня оприлюднення даного рішення у районній газеті «Горизонти Зачепилівщини».

 

  1. . Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку,економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання