1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року№2713смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража гр. Галій Григорію Івановичу, що розташована за адресою: вул.14 Гвард. стр.див, смт. Зачепилівка на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 81, 116, 118, 121, 122, 123, 125, 184, 185, Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 50 Закону України «Про землеустрій» та пунктом 1 ст. 4-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши заяву гр. Галій Г.І., що мешкає за адресою: вул.Хліборобська,46а смт. Зачепилівка, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада,
ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Галій Г.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража, орієнтовною площею 0,01 га із земель громадської та житлової забудови, яка розташована по вул.14 Гвард. стр.див, смт. Зачепилівка.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Зобов’язати гр. Галій Г.І. – в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права власності для будівництва індивідуального гаража у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію для виконання даного виду робіт.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
4. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Зачепилівський селищний голова Ю.КРИВЕНКО