1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/12/2019 року№2703смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Баралей Андрію Дем’яновичу, розташованій: вул.Центральна, 210, с.Леб’яже на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 33, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Баралей А.Д., який проживає за адресою: вул.Центральна, 210, с.Леб’яже та надані ним матеріали, а також враховуючи те, що земельні ділянки знаходяться в його користуванні під об’єктами, які перебувають у його власності, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:
ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Баралей А.Д. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) та для ведення особистого селянського господарства (А 01.03) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,58 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул.Центральна, 210, с.Леб’яже, з них:
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,25 га;
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,33 га.
Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Гр. Баралей А.Д. в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельних ділянок в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
4. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельних ділянок.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Ю.КРИВЕНКО