Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/01/2021 року №297 смт. Зачепилівка
Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Зачепилівської селищної ради.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 року №1094, постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Зачепилівської селищної ради. (додаток 1 ).

2. Затвердити ТИПОВУ ФОРМУ контракту з керівником комунального
закладу охорони здоров’я, Зачепилівської селищної ради. (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (Омельченко О.І. та на заступника селищного голови Олену ПОДКОЛЗІНУ.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Додаток

Додатки :

Додаток
Додаток
Join Us Facebook
посилання