Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
VIII СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/02/2018 року №222
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в спільну сумісну власність гр. Романенко Івану Анатолійовичу та гр. Романенко Євгенії Олександрівні розташованій: с. Бердянка, вул. Центральна, 24 на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 39, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Романенко І.А., який проживає с. Бердянка, та гр. Романенко Є.О., яка проживає с. Бердянка та надані ними матеріали, а також враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться в їх користуванні під об’єктами, які перебувають у їх власності, рекомендації постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин та використання природних ресурсів, екології, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Романенко І.А. та гр. Романенко Є.О. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), (житловий будинок знаходиться в спільній сумісній власності), орієнтовною площею 0,25 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою: с. Бердянка, вул. Центральна, 24, з них:
  • земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови – 0,25 га
  • земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 0,00 га
  • садівництва – 0,0000 га
  • гаражного будівництва – 0,0000 га

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Зобов’язати гр. Романенко І.А. та гр. Романенко Є.О. – в річний термін замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджений проект землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджений проект землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та використання природних ресурсів, екології.( Швецов В.В.)

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання