Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
VIII СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/02/2018 року №189
Про участь у обласному конкурсі міні- проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році проект «Сухо, тепло – просто клас, бо новенький дах у нас!»

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2017 року
№ 579 -VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Зачепилівської територіальної громади, заслухавши інформацію про участь Зачепилівської територіальної громади в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, Зачепилівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:   

  1. Схвалити проект «Сухо, тепло – просто клас, бо новенький дах у нас!» та взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
  2. В разі перемоги у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, передбачити у місцевому бюджеті 2018 року для співфінансування заходів проекту кошти в сумі 134618 (сто тридцять чотири тисячі шістсот вісімнадцять) гривень.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Селищний голова Кривенко Ю.В.

Додатки :

Додаток
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання