Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2021 року №3388 смт. Зачепилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зачепилівській районній державній лікарні ветеринарної медицини для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: вул. Центральна, с. Олександрівка Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Розглянувши документацію із землеустрою та керуючись підпунктом 34 частини ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Земельного кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр» та враховуючи позитивні висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада,-

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зачепилівській районній державній лікарні ветеринарної медицини для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: вул. Центральна, с. Олександрівка Красноградського району Харківської області, кадастровий номер 6322281000:01:002:0793, площею 0,1000 га.
2. Зареєструвати всі речові права на земельну ділянку загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 6322281000:01:000:0793, яка розташована за адресою с. Олександрівка, вул. Центральна на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання