Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2021 року №3358 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Заваді Михайлу Олександровичу, розташованій: вул. Кооперативна, 2-А, с. Нове Мажарове на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Завади М.О., який проживає за адресою: с. Нове Мажарове, надані ним матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Заваді М.О. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (В 02.01) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 0,2500 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою вул. Центральна , 2 Б, с. Нове Мажарове, з них:
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,2500 га.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Гр. Заваді М.О. в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
3. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему.
4. Надати до селищної ради на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання