Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2021 року №3356 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дука Тетяна Іванівна, розташованій: с. Миколаївка, вул. Набережна,4, на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 33, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву гр. Дука Т.І., що проживає за адресою: с. Миколаївка, вул. Набережна, 4, та надані нею матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада:
ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Дука Т.І., дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) та для ведення особистого селянського господарства (А 01.03) без зміни цільового призначення, орієнтовною площею 1,3500 га. в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою: с. Миколаївка, вул. Набережна, 4
- земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку з категорії земель житлової та громадської забудови - 0,2500 га;
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 1,1000 га.
Розбіжність в площі земельних ділянок врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
2. Гр. Дука Т.І. в річний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
3. Землевпорядній організації при розробці проектної (технічної) документації враховувати під’їзні шляхи до суміжних земельних ділянок.
4. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельних ділянок в Національну кадастрову систему.
5. Надати до селищної ради на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з Державного земельного кадастру.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання