Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2021 року №3351 смт. Зачепилівка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рущаку Дмитру Сергійовичу, розташованій: с. Новоселівка, вул. Центральна, 10, на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 22, 33, 81, 84, 116, 118, 121, 122, 123, 184, 185, розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, ст. 19, 22, 25, 26, 29, 50 Закону України «Про землеустрій», та розглянувши заяву гр. Рущака Д.С., надані ним матеріали, рекомендації постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
Надати гр. Рущак Д.С. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без зміни цільового призначення (угіддя-рілля), орієнтовною площею 1,0 га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою: с. Новоселівка, вул. Центральна, 10, з них:
- земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства з категорії земель сільськогосподарського призначення – 1,0000 га.
Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.
1. Зобов’язати гр. Рущак Д.С. в річний термін замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію, для виконання даного виду робіт, погодити його у встановленому законодавством порядку.
2. Землевпорядній організації при розробці проектної (технічної) документації враховувати під’їзні шляхи до суміжних земельних ділянок.
3. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати пункт 2 цього рішення подати заяву про продовження терміну виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, із необхідними поясненнями та обґрунтуваннями.
4. Дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на одну земельну ділянку, відповідно до аналізу статтей 116 та 118 Земельного кодексу України, може надаватись Зачепилівською селищною радою 2 (двом) і більше громадянам.
5. Попереджаємо, що грошові витрати понесені за розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зачепилівською селищною радою не відшкодовуються.
6. Надати до селищної ради на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з Державного земельного кадастру.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання