Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2021 року №3339 смт. Зачепилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Махінов Олександр Михайлович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя- рілля), яка розташована на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Відповідно до статей 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 81, 186 Земельного кодексу України, статті 19 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» та надані копії документів, Зачепилівська селищна рада -
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Махінова О.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.
2. Передати у приватну власність гр. Махінову О.М. земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області (кадастровий номер 6322255100:03:000:0192, площа – 4,9787 га.
3. Зобов’язати гр. Махінова О.М. оформити та зареєструвати право власності на земельну частку (пай) згідно діючого законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання