Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХV СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року №636
Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Запарі О.В., яка розташована за адресою: смт.Зачепилівка, пров.Спортивний,3

Розглянувши заяву гр. Запари Олени Василівни, договір оренди землі № б/н від 01червня 2018 року, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 81, 128, 134, п. 12 Перехідних Положень Земельного кодексу України, «Положення про порядок організації та продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) в смт Великий Бичків» затверджено рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1178 від 04.04.2014р., «Порядком закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Великобичківською селищною радою» затвердженим рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1179 від 04.04.2014р., врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати гр. Запарі О.В. дозвіл на викупземельноїділянкинесільськогосподарськогопризначення – землі для будівництва та обслуговуванняінших будівельгромадської забудови  по смт.Зачепилівка, пров.Спортивний,3площею 0,0455 га, яка знаходиться в оренді за договором орендиземельноїділянки від 01.06.2018 року (право оренди  зареєстровано в Державному реєстріречових прав на нерухомемайно (витяг № 41555646 від 106.2018 р.)  .
 2. Пропонувати гр. Запарі О.В.укластидоговір про оплату авансового  внескуіз Зачепилівськоюселищною радою в розмірі 20 % від нормативноїгрошовоїоцінки, для фінансуванняробіт з проведення експертноїгрошовоїоцінкиземельноїділянки.
 3. ДоручитиЗачепилівському селищному головіКривенко Ю.В.укластидоговір авансового внеску в рахунок оплати ціниземельноїділянкиіз гр. Запарі О.В.
 4. Комісії по закупівлі послуг з виконанняробітізземлеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначеннявиконавцяземельнихторгів на конкурентних засадах Зачепилівськоїселищної ради (голова комісії  Бурса О.І.):
  • провести конкурс по закупівлі послуг з виконання робіт із експертної грошової оцінки земельної ділянки;
  • визначити виконавця робіт ізекспертноїгрошовоїоцінки за умовами конкурсу;
  • укласти з переможцем конкурсу договір на виготовлення експертної грошової оцінки.
 5. Виконавчому комітетуЗачепилівської селищної ради замовити виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки по пров.Спортивний,3, смт.Зачепилівкапісля оплати гр. Запарі О.В. авансового внеску, в розмірі 20 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, в рахунок оплати ціниземельноїділянки.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання