Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХV СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року №636
Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Запарі О.В., яка розташована за адресою: смт.Зачепилівка, пров.Спортивний,3

Розглянувши заяву гр. Запари Олени Василівни, договір оренди землі № б/н від 01червня 2018 року, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 81, 128, 134, п. 12 Перехідних Положень Земельного кодексу України, «Положення про порядок організації та продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) в смт Великий Бичків» затверджено рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1178 від 04.04.2014р., «Порядком закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Великобичківською селищною радою» затвердженим рішенням 38-ї позачергової сесії Великобичківської селищної ради 6 скликання № 1179 від 04.04.2014р., врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати гр. Запарі О.В. дозвіл на викупземельноїділянкинесільськогосподарськогопризначення – землі для будівництва та обслуговуванняінших будівельгромадської забудови  по смт.Зачепилівка, пров.Спортивний,3площею 0,0455 га, яка знаходиться в оренді за договором орендиземельноїділянки від 01.06.2018 року (право оренди  зареєстровано в Державному реєстріречових прав на нерухомемайно (витяг № 41555646 від 106.2018 р.)  .
 2. Пропонувати гр. Запарі О.В.укластидоговір про оплату авансового  внескуіз Зачепилівськоюселищною радою в розмірі 20 % від нормативноїгрошовоїоцінки, для фінансуванняробіт з проведення експертноїгрошовоїоцінкиземельноїділянки.
 3. ДоручитиЗачепилівському селищному головіКривенко Ю.В.укластидоговір авансового внеску в рахунок оплати ціниземельноїділянкиіз гр. Запарі О.В.
 4. Комісії по закупівлі послуг з виконанняробітізземлеустрою, експертної грошової оцінки земельних ділянок та визначеннявиконавцяземельнихторгів на конкурентних засадах Зачепилівськоїселищної ради (голова комісії  Бурса О.І.):
  • провести конкурс по закупівлі послуг з виконання робіт із експертної грошової оцінки земельної ділянки;
  • визначити виконавця робіт ізекспертноїгрошовоїоцінки за умовами конкурсу;
  • укласти з переможцем конкурсу договір на виготовлення експертної грошової оцінки.
 5. Виконавчому комітетуЗачепилівської селищної ради замовити виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки по пров.Спортивний,3, смт.Зачепилівкапісля оплати гр. Запарі О.В. авансового внеску, в розмірі 20 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, в рахунок оплати ціниземельноїділянки.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання