Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХV СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року №621
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництвата обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (житловий будинок знаходиться в спільній частковій власності по ½ частці) гр. Кравцю Якову Миколайовичу, гр. Микуленко Валентині Василівні, розташованій:вул. Паркова,77, смт.Зачепилівка смт. Зачепилівка,на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 40, 81, 116,118, 121, 122, 123, пунктом 2 статті 134 Земельного кодексу України, статтями 22, 25, 26, 55 Закону України «Про землеустрій», пунктом 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр»,розглянувши заяву гр. Кравця Я.М., який проживаєвул. Паркова, 77, смт.Зачепилівка, гр. Микуленко В.В., яка проживає вул. Паркова, 77, смт.Зачепилівката надані ними матеріали, а також враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться в їх користуванні під об’єктами, які перебувають у їх власності, рекомендації постійної комісії селищної ради,Зачепилівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Кравцю Я.М., гр. Микуленко В.В. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01) (житловий будинок знаходиться в спільній частковій власностіпо ½ частці) орієнтовною площею 0,07га в порядку безоплатної передачі у власність, яка розташована за адресою:вул. Паркова, 77, смт.Зачепилівка.

Розбіжність в площі земельної ділянки врахувати при затвердженні документації із землеустрою.

  1. Гр. Кравцю Я.М., гр. Микуленко В.В.в річний термін замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (В 02.01), у землевпорядній організації, яка має відповідну ліцензію.
  2. На вимогу ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» до Державного кадастрового реєстратора надати погоджену документацію із землеустрою для внесення земельної ділянки в Національну кадастрову систему до Відділу у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.
  3. Надати на затвердження погоджену документацію із землеустрою разом з витягом з державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання