Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХV СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року №607
Про розірвання договору оренди землі

Розглянувши лист Голови правління Зачепилівського районного споживчого товариства М.Ю. Сергєєвої, договір оренди землі № б/н від 02квітня 2014 року, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 31 Закону України “Про оренду землі”, Земельного кодексу України, врахувавши висновки постійної комісії селищної ради, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розірвати договір оренди землі № б/н від 02квітня 2014 року(кадастровий номер 6322282502:00:000:0022), за взаємною згодою сторін, у зв’язку з продажем нежитлової будівлі (магазину) гр. Майбороді Олександру Сергійовичу, що знаходиться за адресою: с. Абазівка, вул. Центральна,73аплощею0,0199га, об’єкт – нежитлова будівля (магазин),укладенийзМиколаївською сільською радою.
  2. Доручити селищному голові укласти додаткову угоду щодо розірвання договору оренди землі на вищевказану земельну ділянку з усіма правами орендодавця (власника).
  3. Договір оренди, на вищевказану земельну ділянку, з дня державної реєстрації додаткової угоди про розірвання цього договору рахувати таким, що втратив свою чинність.
  4. Направитиданерішення до Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
  5. Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
  6. Відповіднимустановам внести зміни до земельно – кадастровоїдокументації.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування. (Галій Г.І.)
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання