Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХV СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року №544
Про затвердження порядку денного ХV позачергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХІV сесії селищної ради VIІI скликання  такий порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного XV сесії   VІIІ скликання  від 22.08. 2018  року.
 2. Про внесення змін до рішення №29 від 21.12.2017 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2018 рік».                                                      Доповідає: Євойлов В.В.
 3. Про затвердження Статуту комунального підприємтсва «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Зачепилівської селищної ради.

Доповідає:Кисіль В.О.

 1. Про надання дозволу КП Зачепилівське ВКП на встановлення, телекомунікаційного обладнання на водонапірній башті. .

Доповідає:Швецов В.В.

 1. Про внесення змін до рішення ХІ сесії VІІІ скликання від 11 червня 2018 року № 447 «Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради».

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Бобровій Любов Дмитрівні за с.Абазівка.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Камардаш Валентині Олексіївні за с.Першотравневе . Доповідає: Черненко А.С.
 2. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Колісник Натальї Володимирівни за с.Сомівка . Доповідає: Черненко А.С.
 3. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Левенських Віктору
  Юхимовичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 4. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Миколенко Віталію Володимировичу за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С.
 5. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Козаку Миколі Григоровичу за с.Миколаївка Доповідає: Черненко А.С.
 6. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Козаку Григорію Миколайовичу за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С. .
 7. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Тищенко Олени Григорівни за с.Миколаївка .                        Доповідає: Черненко А.С..
 8. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Батаєву Івану Васильовичу за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С.
 9. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Тищенко Сергію Леонтійовичу за с.Миколаївка Доповідає: Черненко А.С..
 10. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Миколенко Сергію Дмитровичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 11. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Білик Олександру Андрійовичу за с.Абазівка . Доповідає: Черненко А.С..
 12. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Попову Миколі Микитовичу за с.Абазівка . Доповідає: Черненко А.С.
 13. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Білик Дмитру Анатолійовичу за с.Абазівка. Доповідає: Черненко А.С.
 14. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Балихіній Олександрі Яківні за с.Бердянка .                                                             Доповідає: Черненко А.С..
 15. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Тютюннику Олександру Григоровичу за с.Бердянка. оповідає: Черненко А.С..
 16. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Часнику Юрію Володимировичу за с.Абазівка. Доповідає: Черненко А.С..
 17. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Король Валерію Павловичу за с.Абазівка. Доповідає: Черненко А.С..
 18. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Часник Володимиру Івановичу за с.Абазівка.                               Доповідає: Черненко А.С..
 19. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Солодовнику Олександру Миколайовичу за с.Нагірне. Доповідає: Черненко А.С..
 20. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Антіпову Андрію Вікторовичу смт.Зачепилівка, вул. Центральна. Доповідає Черненко А.С.
 21. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Тарасовій Людмилі Миколаївні за смт.Зачепилівка .     Доповідає: Черненко А.С..
 22. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Шаповал Олені Павлівні за смт.Зачепилівка . Доповідає: Черненко А.С.
 23. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ячевському Едуарду Степановичу за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С.
 24. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Джгун Тетяні Сергіївні с.Абазівка. Доповідає: Черненко А.С.
 25. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Гончаренко Сергію Яковичу за с.Миколаївка .                                                         Доповідає: Черненко А.С.
 26. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Духовій Олені Михайлівні за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 27. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Скляр Максиму Петровичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 28. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Миколенко Валерію Сергійовичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 29. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Кутицькій Ніні Григорівні за с.Миколаївка .                                                  Доповідає: Черненко А.С.
 30. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Будицькій Раїсі Єгорівні за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 31. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Нищеті Ганні Павлівні за с.Миколаївка .                 Доповідає: Черненко А.С.
 32. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Галій Миколі Григоровичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 33. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Хухнаєву Сергію Ігоровичу за с.Абазівка. Доповідає: Черненко А.С.
 34. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Люткіну Івану Михайловичу за с.Миколаївка. Доповідає: Черненко А.С.
 35. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Вітюгіну Івану Володимировичу за вул. Паркова смт.Зачепилівка. Доповідає: Черненко А.С.
 36. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Батицькому Юрію Володимировичу за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С
 37. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Погорілій Наталії Володимирівні за с.Миколаївка.                                               Доповідає: Черненко А.С.
 38. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Лимоні Володимиру Григоровичуза с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С.
 39. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Батицькій Тетяні Леонідівні за с.Миколаївка . Доповідає: Черненко А.С.
 40. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Пузач Володимиру Анатолійовичуза с.Кочетівка. Доповідає: Черненко А.С.
 41. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Петровій Любов Григорівні за с.Скалонівка. Доповідає: Черненко А.С .
 42. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Губченко Олені Анатоліївні за смт.Зачепилівка.                                             Доповідає: Черненко А.С.
 43. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ільченко Лілії Вікторівні за смт.Зачепилівка . Доповідає: Черненко А.С.
 44. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Глобі Миколі Дмитровичу за смт.Зачепилівка. Доповідає: Черненко А.С.
 45. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Валінчис Івану Чеславовичу за с.Перемога . Доповідає: Черненко А.С.
 46. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Порохні Тетяні Олексіївні за смт.Зачепилівка.                                                            Доповідає: Черненко А.С.
 47. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Сипало Віті Олександрівні за смт.Зачепилівка Доповідає: Черненко А.С .
 48. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Перерва Олександру Івановичуза смт.Зачепилівка . Доповідає: Черненко А.С.
 49. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Запорожець Лідії Володимирівніза смт.Зачепилівка .  Доповідає: Черненко А.С.
 50. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Григоровській Надії Миколаївні за смт.Зачепилівка .   Доповідає: Черненко А.С.
 51. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Золотухіну Анатолію Васильовичу с.Олександрівка. Доповідає: Черненко А.С.
 52. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Будицькій Наталії Федорівніза смт.Зачепилівка. Доповідає: Черненко А.С.
 53. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Дудка Тетяні Леонідівні за смт.Зачепилівка.                                                            Доповідає: Черненко А.С.
 54. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Рева Сергію Анатолійовичу за смт.Зачепилівка . Доповідає: Черненко А.С.
 55. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Пелих Ользі Олександрівні за с.Лебяже . Доповідає: Черненко А.С.
 56. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Семеніхіній Марині Олександрівні за с.Нагірне. Доповідає: Черненко А.С.
 57. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Фесенко Олексію Олександровичу за смт.Зачепилівка.                                       Доповідає: Черненко А.С..
 58. Про припинення (розірвання) договору оренди землі між Зачепилівським районним споживчим товариством та Зачепилівською селищною радою с.Олександрівка, вул.Садова .                                                     Доповідає: Черненко А.С.
 59. Про припинення (розірвання) договору оренди землі між Зачепилівським районним споживчим товариством та Зачепилівською селищною радою с.Абазівка, вул.Центральна .                                                           Доповідає: Черненко А.С.
 60. Про припинення (розірвання) договору оренди землі між ФОП Покуса Н.М., ФОП Стадник Т.О.та Зачепилівською селищною радою с.Сомівка, вул.Центральна.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. . Про надання дозволу на укладання прямих договорів. Доповідає: Кривенко Ю.В.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Нищеті Анатолію Григоровичу, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул. Красноградська, на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Коломійцю Олександру Миколайовичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Озерна, 25 на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко Яні Ігорівні, що розташована за адресою: с. Травневе, вул. ім.Нечипоренка, 35 на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Броновській Марії Василівні, що розташована за адресою: с.Першотравневе, вул. Молодіжна, 9, на території Зачепилівської селищної ради

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Супонєву Василю Георгійовичу, що розташована за адресою: с.Леб’яже, вул. Центральна, 112, на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Пливачуку Феофілу Андрійовичу, що розташована за адресою: с.Першотравневе, вул. Молодіжна, 15, на території Зачепилівської селищної ради.   Доповідає: Черненко А.С .
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Кулику Євгену Миколайовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Хліборобська, 7, на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дядькіній Світлані Анатоліївні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. 19 Вересня, 11 на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Погріщук Євдокії Іванівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська, 19, на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Погріщук Світлані Стефанівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська, 21, на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Шелеповій Оксані Григорівні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 8 на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Черненко А.С .

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Кесарь Зінаїді Степанівні, що розташована за адресою: с. Семенівка, вул. ім.Козирєва,49 на території Зачепилівської селищної ради

Доповідає: Черненко А.С

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Кравцю Якову Миколайовичу, гр. Микуленко Валентині Василівні (житловий будинок знаходиться у спільній частковій власності), що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Паркова, 77, на території Зачепилівської селищної ради .         Доповідає: Черненко А.С .
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Кузьмич Оксані Андрівні, що розташована за адресою: с.Забарине вул. Центральна, 38, на території Зачепилівської селищної ради .

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Кузьмич Степану Степановичу, що розташована за адресою: с.Забарине, вул. Центральна, 30, на території Зачепилівської селищної ради.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Дядькіній Любов Василівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка вул. Соборна, 96, на території Зачепилівської селищної ради

Доповідає: Черненко А.С

 1. .Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. . Горб Андрію Миолайовичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Весняна,28 на території Зачепилівської селищної ради.               Доповідає: Черненко А.С.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Омельченко Анатолію Володимировичу, що розташована за адресою: вул. Соборна,20, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва гр. Марковій Аллі Миколаївні, що розташована за адресою: вул. Центральна,100-Б, с. Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,25 га кадастровий номер Доповідає: Черненко А.С.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жаботіну Василю Григровичу, що розташована за адресою: вул. Пушкіна,1, с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сорочинському Анатолію Володимировичу, що розташована за адресою: вул. Весняна,6, смт. Зачепилівка,Зачепилівського району, Харківської області. Доповідає: Черненко А.С.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Асатрян Катерині Петрівні, що розташована за адресою: пров. Калиновий,1, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області

Доповідає: Черненко А.С. .

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Часник Тамарі Трохимівні, що розташована за адресою: вул. Перемоги,10, с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

Доповідає: Черненко А.С.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дегтярюк Ользі Борисівні, що розташована за адресою: вул. Харківська,162, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області .

Доповідає: Черненко А.С..

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Думанецькому Олександру Миколайовичу, що розташована за адресою: вул.Центральна,75-А, с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області. Доповідає: Черненко А.С..
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Галушка Ользі Михайлівні, що розташована за адресою: вул. Харківська,76/3, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області .     Доповідає: Черненко А.С.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Лимоні Ользі Вікторівні, гр. Кононенко Ігорю Вікторовичу, що розташована за адресою: вул. Соборна,3а, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області. Доповідає: Черненко А.С.
 4. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Запарі О.В., яка розташована за адресою:смт.Зачепилівка, пров.Спортивний,3. Доповідає :Черненко А.С.
 5. Про надання дозволу на укладання прямих договорів. Доповідає: Кривенко Ю.В.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання