Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №3847 смт. Зачепилівка
Про встановлення додаткової пільги зі сплати земельного податку АТ “Укрзалізниця”

Розглянувши заяву АТ “Укрзалізниця” щодо встановлення додаткової пільги зі сплати земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено з цільовим призначенням 12.01 (для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту) у розмірі 75% від ставки у 2023 році, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, підпунктом 12.3,12.3.7 ст.12, ст.274 Податкового кодексу України, статтями 26,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, селищна рада

в и р і ш и л а :

1. Відмовити АТ “Укрзалізниця” у встановленні додаткової пільги зі сплати земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено з цільовим призначенням 12.01 (для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту) у розмірі 75% від ставки, оскільки ставка земельного податку встановлена у відповідності до вимог підпункту 12.3 ст.12, ст. 274 Податкового кодексу України і відповідно до пункту 12.3.7 статті 12 Податкового кодексу України, в яких зазначено, що не дозволяється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. (Галій Г.І.)

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання