Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2022 року №3842 смт. Зачепилівка
Про затвердження Програми боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023рік.

З метою створення належних умов для забезпечення діяльності з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на території Зачепилівської селищної ради керуючись ст.26 с. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про національну поліцію», Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Мартиненко Т.І.) та на постійну комісію з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (Омельченко О.І.).

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням №3842
ХХIХ сесія VIIІ скликання
22.12.2022 року

ПРОГРАМА
боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку
та профілактики правопорушень на території Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області
на 2023 рік

смт.Зачепилівка
2022 рік

Програма-боротьби-зі-злочинністтю ОТГ Зачепилівка проект на 2023 рік відеоспостереження

Join Us Facebook
посилання