Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/01/2021 року №295 смт. Зачепилівка
Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2021 році

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти (із змінами та доповненнями) та Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва» (із змінами та доповненнями), Зачепилівська селищна рада.
В И Р І Ш И Л А :
1.Надати дозвіл на проведення попередньої оплати розпорядникам бюджетних коштів та одержувачам бюджетних коштів Зачепилівської селищної ради Харківської області в разі укладення договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти в 2021 році:
- послуги зв’язку у розмірі 100 відсотків на строк не більше одного місяця;
- енергоносіїв у розмірі 100 відсотків на строк не більше одного місяця;
- товарів, робіт і послуг за поточними видатками у розмірі 100 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- придбання основних засобів у розмірі 100 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- робіт із нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення у розмірі 30 відсотків на строк не більше трьох місяців;
- періодичних видань у розмірі 100 відсотків на строк не більше дванадцяти місяців.

2. Попередня оплата в межах строків, визначених в пункті 1 цього рішення, може здійснюватись без обмежень кількості платежів, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного чи наступного бюджетного періоду.

3. Розмір та строк попередньої оплати, кількість платежів з попередньої оплати в межах строку визначаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів в особі керівників, які несуть персональну відповідальність, виходячи із необхідності, що обґрунтовується, зокрема, реальним станом поставки товару, виконання робіт, надання послуг, помісячним розподілом бюджетних асигнувань, сезонністю робіт, циклом виробництва.

4. Головні розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів відповідають за прийняте рішення, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.

5. Покласти персональну відповідальність на розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів в особі керівників за дотримання норм законодавства при здійсненні попередньої оплати товарів, робіт і послуг та контролю термінів її погашення, своєчасного взяття зобов’язань та їх оплати, застосування штрафних санкцій у разі невчасного повернення таких коштів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва селищної ради.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Join Us Facebook
посилання