Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІ СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2018 року №642
Про затвердження порядку денного ХVІІ чергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на ХVІІ сесії селищної ради VIІI скликання  такий порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного XVІІ сесії VІIІ скликання  від 20.09. 2018 року.
 2. Про внесення змін до рішення №29 від 21.12.2017 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2018 рік».                                                           Доповідає: Євойлов В.В.
 3. Про внесення змін до Рішення Зачепилівської селищної ради ІХ сесії VIII скликання від 27 березня 2018 року №257 «Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік в адміністративних межах Зачепилівської селищної ради». Доповідає:Кисіль В.О.
 4. Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки.                                                                  Доповідає: Зеленський О.М.
 5. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Зачепилівської селищної ради «Новий освітній простір» на 2018 рік. Доповідає: Зеленський О.М.
 6. Про надання згоди на передачу із спільної власності Зачепилівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зачепилівського району автобус ГАЗ 32213 ном знак АХ8903 АЕ. Доповідає: Зеленський О.М.
 7. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення Стратегії розвитку Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади. Доповідає:Однорал С.М.
 8. Про припинення (розірвання) договору оренди землі між Зачепилівською селищною радою та Новохацькою Мариною Євгеніївною, земельна ділянка розташована за адресою с.Миколаївка . Доповідає Черненко А.С.
 9. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Королькову Костянтину Миколайовичу за смт.Зачепилівка . Доповідає Черненко А.С.
 10. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Шенкарьовій Альоні Василівні смт.Зачепилівка . Доповідає Черненко А.С.
 11. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Петренко Григорію Яковичуза с.Миколаївка.
 12. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Білому Івану Миколайовичу за с.Абазівка .
 13. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Шоломицькому Миколі Савичу за с.Миколаївка .
 14. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Лемешко Олександру Терентійовичу за смт.Зачепилівка.
 15. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Карбан Вікторії Олександрівні смт.Зачепилівка .
 16. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Хоменко Світлані Василівні за с.Абазівка .
 17. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ткаченко Івану Володимировичу за с.Абазівка.
 18. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ткаченко Олені Іванівні за с.Абазівка .
 19. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ткаченко Володимиру Миколайовичу за с.Абазівка .
 20. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Нищеті Віталію Івановичу за с.Миколаївка .
 21. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Рачковському Сергію Олеговичу за с.Абазівка.
 22. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Сухіну Віктору Сергійовичу за смт.Зачепилівка .
 23. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ничепоренку Анатолію Геннадійовичу за с.Миколаївка.
 24. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ростовцеву Василю Володимировичу за с.Миколаївка .
 25. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Калашнік Зінаїді Федорівні за с.Леб’яже .
 26. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Соболь Людмилі Григорівні за с.Абазівка.
 27. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Соболь Володимиру Івановичу за с.Абазівка.
 28. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Соболь Володимиру Володимировичу за с.Абазівка .
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Редько Олександрі Карпівні, що розташована за адресою: с.Сомівка на території Зачепилівської селищної ради .
 30. Про визнання таким, що втратило чинність рішення LIII сесії VІ скликання від 11.07.2014 року №875 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Погорілій Т.В.,розташованій:вул.(Щорса) Вишнева,29, с.Скалонівка на території Зачепилівської селищної ради.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмаковій Ірині Павлівні, що розташована за адресою: с.Абазівка, вул. Центральна, на території Зачепилівської селищної ради.
 32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Сорочинській Вікторії Миколаївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Виноградний, 10, на території Зачепилівської селищної ради.
 33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Камянському Сергію Петровичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, пров. Словянський, 1в, на території Зачепилівської селищної ради .
 34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Світличній Людмилі Миколаївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. 19 Вересня, 9, на території Зачепилівської селищної ради .
 35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Олійнику Олександру Олександровичу, що розташована за адресою: с.Абазівка, вул. Новоселівка, на території Зачепилівської селищної ради .
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Безчасному Леоніду Миколайовичу, що розташована за адресою: вул. Лозівська, с. Займанка, Зачепилівського району, Харківської області .
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шкромаді Олександру Івановичу, що розташована за адресою: вул. Соборна, 167, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області .
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жиленко Вадиму Геннадійовичу, що розташована за адресою: вул. Слобожанська, 3 с. Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Чекурлій Наталії Садіївні, що розташована за адресою:вул. Харківська, 170, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,09 га.
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянокдля ведення особистого селянського господарства гр. Скоруку Ігорю Івановичу   на території Зачепилівської селищної ради.
 41. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 26грудня 2016 року №328 «Про затвердження тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» .
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Крутько Віталію Валерійовичу, що розташована за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,29 на території Зачепилівської селищної ради.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Крутько Віталію Валерійовичу, що розташована за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,29 на території Зачепилівської селищної ради.
 44. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Доповідає: Однорал С.М.

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання