Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІ СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2018 року №648
Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення Стратегії розвитку Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади

Керуючись статтями 4,25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, відповідно до постанови КМУ від 11.11.2015 року №932 «Про затвердження порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності зазначених регіональних стратегій і планів заходів», наказу Міністерства регіонального розвитку3, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 року №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади», з метою забезпечення права жителів брати участь у розробці та реалізації Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади, Зачепилівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:   

 

  1. Затвердити Порядок проведення громадського обговорення Стратегії розвитку Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади. (Додаток 1).
  2. Відділу економічного розвитку і торгівлі Зачепилівської селищної ради забезпечити оприлюднення даного Порядку на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, та з питань планування, бюджету, фінансів, зав’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання