Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІ СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2018 року №645
Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки

На виконання статті 56 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статей 43 та 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31 «Про затвердження Програми «Шкільний автобус», з метою забезпечення регулярного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому, селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2020 роки затвердженої рішенням VIII сесіїVIII скликання від 22.02.2018 року № 169, а саме :

– Паспорт програми викласти в новій редакції (додається).

– пункт 3.2.  Додатку 3 «Підвіз осіб до навчальних закладів у 2018-2020 роках»викласти в новій редакції (додається).

-пункт 4.1. Додатку 4 «Організація підвозу до навчальних закладів району на 2018-2020 роки»викласти в новій редакції (додається).

– пункт 5.1. Додатку 5 «Орієнтовна схема прогнозованих видатків щодо організації підвозу до закладів освіти об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»викласти в новій редакції (додається).

2.При внесенні змін до  місцевого бюджетуЗачепилівської селищної ради передбачити  на 2018 рік кошти для виконання Програми.

Щороку

3.Фінансовому відділу Зачепилівської селищної ради (Євойлову В.В.),  відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради   (Зеленському О.М.) при формуванні показників відповідних бюджетів та визначенні обсягів залучених коштів з інших джерел передбачити видатки на фінансування Програми.

 

4.Про хід виконання Програми відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради  інформувати селищну раду.

  Щорічно IVквартала

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, та з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання