Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ХVІІ СЕСІЯ VІІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2018 року №646
Про внесення змін до Програми розвитку освіти Зачепилівської селищної ради «Новий освітній простір» на 2018 рік

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту»,відповідно доСтратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 27-VI (зі змінами) керуючись статтями 43 та 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Програми розвитку освіти Зачепилівської селищної ради «Новий освітній простір» на 2018 рік затвердженої рішенням Х сесії VIII скликання від 22.05.2018 року № 328 та викласти її в новій редакції, що додається.
  2. При внесенні змін до місцевого бюджету Зачепилівської селищної ради передбачити на 2018 рік кошти для виконання Програми.

 

3.Фінансовому відділу Зачепилівської селищної ради (Євойлову В.В.),  відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради   (Зеленському О.М.) при формуванні показників відповідних бюджетів та визначенні обсягів залучених коштів з інших джерел передбачити видатки на фінансування Програми.

 

4.Про хід виконання Програми відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради  інформувати селищну раду.

I кварталу 2019 року

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, та з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання