1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2804смт. Зачепилівка
Про затвердження порядку денного ХХХVІІ чергової сесії селищної ради VІІІ скликання

На підставі ст.46,59 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Про затвердження порядку денного XХХVІІ чергової сесії VІIІ скликання від 20.02.20 року.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік.
Доповідає : Євойлов В.В.
3. Про внесеннязмін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року «Про бюджет Зачепилівської селищної ради на 2020 рік». Доповідає: Євойлов В.В.
4. Про наданнядозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг що закуповуються за коштимісцевого бюджету. Доповідає: Євойлов В.В.
5. Про внесеннязміндо Положенняпровстановлення ставок податку на нерухомемайно, відмінне від земельноїділянки, на території Зачепилівської селищної ради».
Доповідає: Суміна Н.С.
6. Про затвердження Порядку пайовоїучасті (внеску) замовниківбудівництва у створенні та розвитку інженерно- транспортноїінфраструктури Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Сідельникова Н.С.
7. Про внесеннязмін до Регламенту Зачепилівської селищної ради VIIIскликання.
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
8. Про затвердження Програми боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики право порушень на території Зачепилівської селищної ради на 2020 рік»
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
9. Про внесення змін до тендерного комітету Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Сідельнікова Н.С.
10. Про внесення змін до структури комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради
Доповідає: Молчанова О.В.
11. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради . Доповідає:Молчанова О.В.
12. . Про внесення змін до програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сім’ї, дітей та молоді на 2020рік. Доповідає: Молчанова О.М.
13. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 27.03.2018 № 252 « Про закріплення території обслуговування за закладами освіти».
Доповідає: Зеленський О.М.
14. «Про зміну назви КЗ «Зачепилівський районний будинок культури» на КЗ «Зачепилівський базовий будинок культури» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту». Доповідає: Корнєва. Т.В.
15. «Про зміну назви КЗ «Зачепилівська районна централізована бібліотечна система» на КЗ « Зачепилівська Публічна бібліотека ОТГ» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту». Доповідає: Корнєва. Т.В.
16. «Про зміну назвиКПСМНЗ «Зачепилівська ДМШ» на КЗ «Зачепилівська школа мистецтв» Зачепилівської селищної ради та затвердження нової редакції статуту».
Доповідає: Корнєва. Т.В.
17. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Вуличний комітет «Надія» у селі Олександрівка об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради . Доповідає Бака С.В.
18. Про участь у обласному конкурсі міні проєктів розвитку територіальних громад«Разом в майбутнє» у 2020 році Проект Зачепилівський Будинок Культури–центр дозвілля громади». Доповідає:Однорал С.М.
19. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році Проект «Сучасна їдальня – комфортний простір для дітей».
Доповідає: Однорал С.М.
20. Про участь у обласному конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році Проект «Якісна питна вода для жителів села Залінійне».
Доповідає Однорал С.М.
21. Про участь у обласному конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад«Разом в майбутнє» у 2020 році Проект «Створення належних умов для харчування учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів».
Доповідає Однорал С.М.
22. Про участь у обласному конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад«Разом в майбутнє» у 2020 році Проект «Сільський клуб – оберіг культури на селі».
Доповідає Однорал С.М.
23. Про затвердження Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради.
Доповідає: Однорал С.М.
Замельні питання доповідає Черненко А.С.
24. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№971 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
25. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№972 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
26. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№973 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
27. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№974 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
28. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№975 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
29. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№976 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
30. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№977 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».
31. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№984 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам ФГ «Нива».
32. Про внесення змін до рішенняX сесії VІІІ скликання від 22 травня 2018 року№361 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права постійного користування на земельну ділянку для обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, розташовану: вул..Харківська,76д, с.Миколаївка на території Зачепилівської селищної ради».
33. Про внесення змін до рішенняXII сесії VІІІ скликання від 05 липня 2018 року№504 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бособроду Ярославу Володимировичу, розташованій: смт.Зачепилівка, вул. ім..Покуса Я.,72 на території Зачепилівської селищної ради».
34. Про внесення змін до рішенняXII сесії VІІІ скликання від 05 липня 2018 року№506 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бособрод Лілії Анатоліївни, розташованій: смт.Зачепилівка, вул. ім..Покуса Я., на території Зачепилівської селищної ради».
35. Про внесення змін до рішенняXII сесії VІІІ скликання від 05 липня 2018 року№505 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Бособроду Ярославу Володимировичу, розташованій: смт.Зачепилівка, вул. ім..Покуса Я.,72 на території Зачепилівської селищної ради».
36. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№1001 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шикулі Володимиру Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сомівського старостинського округу №5 Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
37. Про внесення змін до рішенняXXV сесії VІІІ скликання від 18 березня 2019 року№999 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корабель Наталії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сомівського старостинського округу №5 Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
38. Про внесення змін до рішенняXXVI сесії VІІІ скликання від 11 квітня 2019 року№1183 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко В.І.».
39. Про внесення змін до рішенняXXVI сесії VІІІ скликання від 11 квітня 2019 року№1185 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Губченко Т.І.».
40. Про внесення змін до рішенняXXVI сесії VІІІ скликання від 11 квітня 2019 року№1159 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Довгопол Е.П.».
41. Про внесення змін до рішенняXXVII сесії VІІІ скликання від 14 травня 2019 року№1542 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Терещенко О.П.».
42. Про внесення змін до рішенняXIX сесії VІІІ скликання від 19 жовтня 2018 року№721 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Марченко Н.П., розташованій за адресою: с. Миколаївка, вул. Набережна,12 на території Зачепилівської селищної ради».
43. Про внесення змін до рішенняXV сесії VІІІ скликання від 22 серпня 2018 року№610 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Коломійцю О.М., розташованій за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Озерна,25 на території Зачепилівської селищної ради».

44. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Проскуріній Надії Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-рілля) на території Зачепилівської селищної ради (Малоорчицькийстаростинський округ №6) Зачепилівського району Харківської області (№326, площа-4,4723га).
45. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьменко Марині Петрівні та гр. Налєсній Лідії Кіндратівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-рілля) на території Зачепилівської селищної ради (Малоорчицькийстаростинський округ №6) Зачепилівського району Харківської області (№313, площа-6,9381га, спільна часткова власність по 3/8 частки).
46. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевченко Андрію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-рілля) на території Зачепилівської селищної ради (Забаринський старостинський округ №2) Зачепилівського району Харківської області (площа-4,3047га, по рішенню суду).
47. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнєєвій Раїсі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(угіддя-рілля) на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківськоїобласті (площа-5,9106га, кадастровий номер 6322255100:03:000:0148, по рішенню суду).
48. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покусі Ганні Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(угіддя-пасовища) на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківськоїобласті (площа-0,5467га, №136 по рішенню сертифікату).
49. Про розірвання договору оренди землі між Зачепилівською селищною радою та директором ТОВ «Дружбокраянське».
50. Про розірвання договору оренди землі між Зачепилівською селищною радою та гр Корнєвим Михайлом Юрійовичем.
51. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Губченко Олегу Вікторовичу (город – 1,75га, за с.Нагірне).
52. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Мудрац Валерію Анатолійовичу (город – 0,57га, за смт.Зачепилівка).
53. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Валенко Володимиру Миколайовичу (город – 1,30га, за с.Першотравневе).
54. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Каракуці Юрію Миколайовичу (город – 0,20га, за смт.Зачепилівка).
55. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Вороновій Катерині Михайлівні (город – 0,12га, смт.Зачепилівка).
56. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Данченко Олександру Миколайовичу (город – 2,00га, за с.Вишневе).
57. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Молчанову Руслану анатолійовичу (город – 0,15га, за смт.Зачепилівка).
58. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Майдич Артему Володимировичу (город – 1,40га, за смт.Зачепилівка).
59. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Запорожець Марії Вікторівні (город – 0,20га, за смт.Зачепилівка).
60. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Дядькіну Сергію Миколайовичу (город – 1,00 га, за смт.Зачепилівка).
61. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Аванесян Григорію Міхаеловичу (город – 2,00 га, Лебязькийстаростинський округ №3).
62. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Філіпській Валентині Миколаївні (город – 1,37 га, Лебязькийстаростинський округ №3).
63. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Ковальова Євгенія Вікторовича (двір – 0,25 га, Лебязькийстаростинський округ №3).
64. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Головко Наталії Володимирівні (двір-0,11га,город – 0,30 га, Лебязькийстаростинський округ №3).
65. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Трішиній Валентині Тимофіївні (город – 0,08 га, смт.Зачепилівка).
66. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Петренко Євгенію Яковича (город – 0,30 га, Лебязькийстаростинський округ №3).
67. Про припинення користування земельною ділянкою гр. Гордієнко Володимиру Миколайовичу (город – 1,00 га, за с.Бердянка).
68. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Карбан Вікторії Олександрівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.14 Гвард.стр.див,64, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га).
69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Губановій Аллі Петрівні, що розташована за адресою: с.Лебяже, вул.Лісова,33 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,49га).
70. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Товстоног Володимиру Івановичу, що розташована за адресою: с. Кочетівка, вул.Харківська,56 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Харченко Геннадію Андрійовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Хліборобська,107 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га,город-0,20га).
72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Кащеєву Олексію Михайловичу, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул.Першотравнева,24 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га,город-1,75га).
73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тома Світлані Юріївні, що розташована за адресою: с. Першотравневе, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (город-0,45га).
74. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Босенко Павлу Івановичу, що розташована за адресою: с. Абазівка, вул.Новоселівка, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Тущенко Аллі Дмитрівні, що розташована за адресою: с.Леб’яже, вул.Центральна,284 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,71га).
76. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Філіпському Віталію Миколайовичу, що розташована за адресою: с. Леб’яже, вул.Центральна,270, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філіпській Людмилі Миколаївні, що розташована за адресою: с. Леб’яже, вул.Центральна,270 на території Зачепилівської селищної ради (город-0,18га).
78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дикун Віктору Вячеславовичу, що розташована за адресою: с.Сомівка, вул.Садова,10 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,25га).
79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Зеленській Лідії Павлівні, що розташована за адресою: с.Забарине, вул.Південна,12Б на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Козачок Ірині Григорівні, що розташована за адресою: с.Забарине, вул.Південна,12А на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Зеленській Альоні Сергіївні, що розташована за адресою: с.Забарине, вул.Річна,9 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Зеленському Павлу Григоровичу, що розташована за адресою: с.Забарине, вул.Річна,7А на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Пілюгіну Владиславу Юрійовичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Ак.Сіроштана, на території Зачепилівської селищної ради (гараж-0,0016га).
84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пілюгіній Риммі Юріївні, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул.Харківська,127Б на території Зачепилівської селищної ради (город-0,80га).
85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Новохацькому Олександру Валерійовичу, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул.Харківська,176а на території Зачепилівської селищної ради (город-1,50га).
86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Новохацькому Андрію Валерійовичу, що розташована за адресою: с. Миколаївка, вул.Харківська,176 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,10га,город-0,80га).
87. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Герман Оксані Сергіївні, що розташована за адресою: с. Першотравневе, вул.Молодіжна,21, на території Зачепилівської селищної ради (город-0,31га).
88. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Герман Віталію Вікторовичу, що розташована за адресою: с.Першотравневе, вул.Молодіжна,21 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
89. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорному Валентину Вікторовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,13га).
90. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Нагорному Валентину Вікторовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (сад-0,12га).
91. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Нагорній Ларисі Іванівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (сад-0,12га).
92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорній Ларисі Іванівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,13га).
93. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Нагорному Віктору Івановичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,13га).
94. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва гр. Нагорному Віктору Івановичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Молодіжна на території Зачепилівської селищної ради (сад-0,12га).
95. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Покусі Олені Михайлівні, що розташована за адресою: с. Семенівка, вул.ім.Козирєва на території Зачепилівської селищної ради (город-0,35га).
96. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кудальцеву Володимиру Вікторовичу, що розташована за адресою: с. Скалонівка, вул.Вишнева,13 на території Зачепилівської селищної ради (город-0,29га).
97. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дудко Віктору Володимировичу, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.ім.Козирєва,67 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,25га).
98. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Смолянкіну Віктору Івановичу, що розташована за адресою: с. Орчик, вул.ім.Тітова,43, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
99. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Смолянкіній Наталії Вікторівні, що розташована за адресою: с. Орчик, вул.ім.Тітова,43 на території Зачепилівської селищної ради (город-0,50га).
100. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Дрожжі Наталії Григорівні, що розташована за адресою: с.Олександрівка, вул.Річна,5 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,29га).
101. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Редько Тетяні Володимирівні, що розташована за адресою: с.Сомівка, вул.Садова,8 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,25га).
102. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Шкуріну Віктору Михайловичу, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул.ім.Біляєва,21 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-1,00га).
103. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Мудрац Володимиру Михайловичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Дніпровська,39, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га).
104. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченко Марії Іванівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул.Партизанська,21 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,50га).
105. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Білан Олександру Васильовичу, що розташована за адресою: с.Займанка, вул.Вишнева,19 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Петренко Євгенію Яковичу, що розташована за адресою: с.Лебяже, вул.Вишнева,33 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,09га,город-0,32га).
107. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Ромасенко Зінаїді Іванівні, що розташована за адресою: с.Лебяже, вул.Центральна,227 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
108. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Поповій Надії Володимирівні, що розташована за адресою: с. Лебяже, вул.Центральна,33Б на території Зачепилівської селищної ради (город-0,34га).
109. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Дрожжі Наталії Олексіївні, що розташована за адресою: с.Олександрівка, вул.Садова,24 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
110. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Дрожжі Олексію Васильовичу, що розташована за адресою: с.Олександрівка, вул.Садова,26А на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
111. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Сизову Анатолію Васильовичу, що розташована за адресою: с. Олександрівка, вул.Чайковського,49, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
112. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Волохіну Валерію Павловичу, що розташована за адресою: с. Семенівка, вул. ім.Козирєва на території Зачепилівської селищної ради (город-1,50га).
113. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Глобі Миколі Львовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Соборна,144 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га,город-0,26га).
114. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Голуб Володимиру Петровичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.ім.Покуса Я.,30, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га).
115. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Григорову Сергію Васильовичу, що розташована за адресою: с.Абазівка, вул.Новоселівка,24 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-1,50га).
116. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Осадчому Олександру Володимировичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, пров.Спортивний,2 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,15га).
117. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Боброву Олександру Олексійовичу, що розташована за адресою: с.Абазівка, вул.Центральна,72 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,10га,город-0,82га).
118. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Климець Наталії Василівні, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.Українська,4 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,75га).
119. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Осадчому Олександру Володимировичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Хліборобська,35А на території Зачепилівської селищної ради (город-1,0625га).
120. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Климець Василю Володимировичу, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.ім.Козирєва,35 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,40га).
121. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Дерман Олександру Тевабільовичу, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул.ім.Козирєва,41 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га).
122. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Фандєй Лідії Федорівні, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул.Першотравнева,22 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-1,75га).
123. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Руслані Олександрівні, що розташована за адресою: с.Травневе, вул.ім.Нечипоренка,15 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,56га).
124. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства гр. Яровому Миколі Миколайовичу, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул.Красноградська,35 на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,25га,город-0,53га).
125. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Балюку Сергію Васильовичу, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Соборна на території Зачепилівської селищної ради (город-1,20га).
126. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Кубась Інні Євгеніївні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Ак.Сіроштана,18, на території Зачепилівської селищної ради (двір-0,07га).
127. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Захаровій Олені Миколаївні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Українська, на території Зачепилівської селищної ради (гараж-0,0016га).
128. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Похиль Ганні Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради розміром 0,92 га. Кадастровий номер земельної ділянки:
129. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Голуб Володимиру Петровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради розміром 1,00 га. Кадастровий номер земельної ділянки: 6322255100:07:000:0547.
130. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ячевській Євгенії Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради розміром 1,00 га. Кадастровий номер земельної ділянки: 6322282500:02:000:0666.
131. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пономаренко Сергію Анатолійовичу, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради розміром 1,1644 га. Кадастровий номер земельної ділянки: 63222825000:02:000:0562.
132. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Курусь Сергію Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 1,5599 га.
133. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крупіну Дмитру Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 1,00 га.
134. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крупіній Ользі Василівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 1,00 га.
135. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філіпській Ніні Олексіївні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 1,6000 га, кадастровий номер 6322281500:06:000:0204.
136. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Філіпському Віталію Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 1,6000 га, кадастровий номер 6322281500:06:000:0203.
137. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крук Поліні Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради розміром 0,7300 га, кадастровий номер
138. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитренко Івану Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради розміром 1,4000 га, кадастровий номер
139. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитренко Михайлу Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради розміром 1,4000 га, кадастровий номер
140. Про надання згоди Головному Управлінню Держгеокадастру у Харківській області на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Нагорному Віктору Івановичу,що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради (осг-1,70га, кадастровий номер 6322281500:02:000:0682).
141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Миргородській Любові Василівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул. Харківська,39 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0333, город-0,3500 га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0333).
142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Ружинській Ларисі Миколаївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,0024га, кадастровий номер 6322255100:02:004:0091).
143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Ткач Олексію Володимировичу, що розташована за адресою: с.Займанка, вул. Новоселівська Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0083, город-0,3200 га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0084).
144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мацегорову Олексію Олександровичу, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул. ім.Гагаріна,52 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0206, город-0,5949 га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0207).
145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мацегоровій Валентині Євтихіївні, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул. ім.Гагаріна,35, Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-0,7901 га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0210).
146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Чорній Оксані Миколаївні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Соборна,152 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,15га, кадастровий номер 6322255100:02:010:0069, город-0,4000 га, кадастровий номер 6322255100:02:010:0070).
147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Коробці Михайлу Анатолійовичу, що розташована за адресою: с.Забарине, вул. Кооперативна,7 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322281001:00:000:0059, город-0,2101 га, кадастровий номер 6322281001:00:000:0060).
148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Деркач Валентині Юхимівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул. Партизанська,8 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0329, город-0,1847 га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0330).
149. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Чернишову Миколі Георгійовичу, що розташована за адресою: с.Забарине, вул. Південна,7 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322281001:00:000:0061, город-0,3500 га, кадастровий номер 6322281001:00:000:0062).
150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Вирві Олені Євгеніївні, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул. Партизанська,116А Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-2,00 га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0300).
151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Товстоног Раїсі Олексіївна, що розташована за адресою: с.Кочетівка, вул. Вишнева,25 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322281502:00:000:0093, город-0,0702 га, кадастровий номер 6322281502:00:000:0094).
152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Мудрац Олександру Васильовичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (гараж-0,0025га, кадастровий номер 6322255100:02:003:0084).
153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Манченко Віталію Михайловичу, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, пров.ім.Шевченка,7 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,15га, кадастровий номер 6322255100:01:007:0125).
154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Коломацькій Світлані Анатоліївні, що розташована за адресою: с.Займанка, вул. Набережна,1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0079, город-1,2415 га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0080).
155. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Маркушиній Зінаїді Василівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул.Харківська,40 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0320).
156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Чумак Івану Степановичу, що розташована за адресою: с.Займанка, вул. Новоселівська,10 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0081, город-0,6252 га, кадастровий номер 6322284002:00:000:0082).
157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дудка Віктору Сидоровичу, що розташована за адресою: с.Скалонівка, вул. Вишнева,5а Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322255102:00:000:0077, город-0,1720 га, кадастровий номер 6322255102:00:000:0078).
158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Донській Аллі Петрівні, що розташована за адресою: с.Зарічне, вул. Миру,17 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282003:00:000:0095, город-0,3500 га, кадастровий номер 6322282003:00:000:0096).
159. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, Власовій Євгенії Іванівні, що розташована за адресою: с.Орчик, вул. Садова,65, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,0800 га, кадастровий номер 6322282004:00:000:0128).
160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Власовій Євгенії Іванівні, що розташована за адресою: с.Орчик, вул. Садова,65, Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-0,42 га, кадастровий номер 6322282004:00:000:0126).
161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дашутіній Лідії Анатоліївні, що розташована за адресою: с.Кочетівка, вул. Вишнева, Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-0,24 га, кадастровий номер 6322281502:00:000:0092).
162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. ДульцевуВячеславу Олександровичу, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул. Слобожанська,9 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-1,55 га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0208).
163. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, ДульцевуВячеславу Олександровичу, що розташована за адресою: с.Залінійне, вул. Слобожанська,9, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,2500 га, кадастровий номер 6322282002:00:000:0205).
164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Лучкіній Юлії Василівні, що розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул. Українська Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (город-0,90 га, кадастровий номер 6322255100:02:008:0076).
165. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, гр. Порохні Івану Стефановичу, що розташована за адресою: вул. Українська,64,с. Вишневе, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,2500 га, кадастровий номер 6322280504:00:000:0057).
166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, гр. Манченко Анатолію Дмитровичу, що розташована за адресою: вул. Степова,4,с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області (двір – 0,2500 га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0328).
167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Рибалка Валентину Валентиновичу, що розташована за адресою: с.Нагірне, вул. Покровська,41 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322255101:00:000:0178, город-0,1700 га, кадастровий номер 6322255101:00:000:0179).
168. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Запорожець Ганні Іванівні, що розташована за адресою: с.Миколаївка, вул. Набережна,15 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,25га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0326, город-0,5570 га, кадастровий номер 6322282501:00:000:0327).
169. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Покусі Миколі Івановичу, що розташована за адресою: с.Семенівка, вул. Козирєва, Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,15га, кадастровий номер 6322284004:00:000:0133, город-0,7000 га, кадастровий номер 6322284004:00:000:0134).
170. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності гр. Портній Тетяні Трохимівні.
171. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності гр. Трусько Світлані Володимирівні.
172. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності гр. Липовій Марії Михайлівні.
173. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності гр. Липовому Юрію Федоровичу.
174. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності гр. Бобровій Галині Олексіївні, що розташована за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Озерна Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (двір-0,1381га).
175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Тітаренко Аллі Олександрівні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Згонник Євгенію Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
177. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Броновському Юрію Петровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:10:000:0201, площа 1,3733 га).
178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кислиці Григорію Хомичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:02:000:0221, площа 1,4000 га).
179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Валенко Любов Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:10:000:0202, площа 1,4700 га).
180. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Романенко Олександру Григоровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0219, площа 0,3700 га).
181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Попович Оксані Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0211, площа 0,2700 га).
182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства ВагаршакянМхитаруВеліхановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0212, площа 1,0000 га).
183. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шевченко Олександру Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:07:000:0314, площа 1,3419 га).
184. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Морозову Олегу Борисовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0218, площа 0,8200 га).
185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Думанецькому Олександру Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0216, площа 1,2100 га).
186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Казанцеву Володимиру Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0220, площа 0,9800 га).
187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Заєць Антону Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0215, площа 1,0000 га).
188. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Думанецькій Віті Анатоліївні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0214, площа 0,6000 га).
189. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бублик Віталію Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:07:000:0310, площа 1,4000 га).
190. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косюк Володимиру Юрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:01:000:0303, площа 1,5000 га).
191. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косюк Василю Юрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:01:000:0301, площа 1,5000 га).
192. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косюк Олені Василівні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:01:000:0305, площа 1,5000 га).
193. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косюк Юрію Юрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:01:000:0302, площа 1,5000 га).
194. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Морозовій Вікторії Анатоліївні, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:11:000:0253, площа 1,0553 га).
195. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Іваниці Віктору Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322280500:08:000:0217, площа 0,6200 га).
196. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косінському Сергію Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0225, площа 1,0000 га).
197. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Косінському Руслану Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0224, площа 1,0000 га).
198. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мануйленко Тетяні Вікторівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0242, площа 1,0200 га).
199. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шаповал Володимиру Васильовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0153, площа 1,4000 га).
200. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Задікіян Антону Руслановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0223, площа 1,0000 га).
201. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Чепель Галині Василівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0222, площа 1,0000 га).
202. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Чернікову Ігорю Валерійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0235, площа 1,0200 га).
203. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бандуріну Андрію Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0239, площа 1,0716 га).
204. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бандуріну Владиславу Андрійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0237, площа 1,0200 га).
205. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Чернікову Вадиму Валерійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0236, площа 1,0200 га).
206. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Однорал Світлані Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0226, площа 1,0000 га).
207. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Однорал Олександру Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:01:000:0229, площа 1,0600 га).
208. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мартемяновій Галині Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0234, площа 1,0200 га).
209. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Педаш Євгену Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0229, площа 1,0057 га).
210. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бало Геннадію Васильовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0231, площа 1,0057 га).
211. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Педаш Вірі Геннадіївні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0228, площа 1,0057 га).
212. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Майбороді Марині Вікторівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0230, площа 1,0057 га).
213. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бало Валентині Василівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:06:000:0232, площа 1,0057 га).
214. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Аванесян Андраніку Маіловичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:04:000:0473, площа 1,0000 га).
215. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Аванесян Аліку Маіловичу, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:04:000:0474, площа 1,0000 га).
216. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Поразинській Олені Леонідівні, що розташована за межами населених пунктів на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281500:04:000:0476, площа 1,0000 га).
217. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Довгаль Володимиру Михайловичу, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:05:000:0467, площа 1,1200 га).
218. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Довгаль Світлані Вікторівні, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:05:000:0469, площа 1,1200 га).
219. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Літвіновій Надії Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0765, площа 1,0000 га).
220. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Літвінову Руслану Володимировичу, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0764, площа 1,0000 га).
221. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Руденко Інні Анатоліївні, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0763, площа 1,0000 га).
222. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гриценко Олені Степанівні, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0762, площа 1,0000 га).
223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Гриценко Олександру Сергійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0761, площа 1,0000 га).
224. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Козачок Максиму Леонідовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322281000:01:000:0760, площа 1,0000 га).
225. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Даниленко Валерію Борисовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
226. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Глобі Павлу Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
227. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дрожжі Інні Олександрівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0241, площа 1,0000га).
228. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Оніщенко Миколі Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0249, площа 0,4000га).
229. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Нікуліній Вікторії Григорівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0257, площа 1,0000га).
230. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Фесенко Наталії Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0245, площа 1,0000га).
231. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Лазебній Оксані Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0253, площа 0,9200га).
232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Лазебному Віталію Сергійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0254, площа 0,9200га).
233. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Лазебному Сергію Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0430, площа 1,0000га).
234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Жирову Андрію Сергійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0426, площа 0,3600га).
235. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Жирову Сергію Володимировичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0427, площа 1,0000га).
236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Суміній Наталії Сергіївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0244, площа 0,1500га).
237. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Зінченко Олександрі Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0243, площа 1,0000га).
238. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Педаш Юрію Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:04:000:0304, площа 0,7000 га).
239. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дубині Тетяні Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:04:000:0304, площа 0,5116 га).
240. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крайньому Олексію Миколайовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0422, площа 1,0000 га).
241. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крайній Майї Павлівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0424, площа 1,0000 га).
242. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крайньому Едуарду Олексійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0423, площа 1,0000 га).
243. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Лучкіну Антону Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:06:000:0421, площа 1,0000 га).
244. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Гончаренко Ірині Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:04:000:0299, площа 0,7000 га).
245. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Штучці Миколі Івановичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0224, площа 1,0000 га).
246. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дрожжі Володимиру Васильовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0229, площа 1,0000га).
247. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Граммі Лесі Юріївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0261, площа 1,0000га).
248. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Мандич Руслані Петрівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322255100:01:000:0262, площа 1,0000га).
249. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Риндіну Сергію Ігоровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
250. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Риндіній Олені Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
251. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Риндіну Ігорю Дмитровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
252. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Колісник Лілії Геннадіївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
253. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дорофеєвій Наталії Василівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
254. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Біда Богдану Олексійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
255. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Дорофеєву Геннадію Никифоровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
256. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Антоненко Любов Миколаївні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
257. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Пискун Вірі Володимирівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
258. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Філоненко Олександру Васильовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
259. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Пирлик Ользі Олександрівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 0,7000га).
260. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Сипало Оксані Леонідівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
261. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Галайдич Любові Петрівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
262. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Сорочинській Оксані Михайлівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
263. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Покусі Анатолію Олексійовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
264. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Глобі Миколі Дмитровичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,0000га).
265. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Назарову Олександру Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 1,4000га).
266. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Перерві-Шадріній Олені Іванівні, що розташована за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (площа 0,1880га).
267. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Ткаченко Тетяні Олександрівні, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:04:000:0761, площа 0,4300га).
268. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Донченко Юрію Олександровичу, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:02:000:0599, площа 1,6000га).
269. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Попову Павлу Вікторовичу, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:04:000:0758, площа 1,0000га).
270. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крутько Анатолію Анатолійовичу, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:04:000:0757, площа 1,0000га).
271. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Крутько Олександру Анатолійовичу, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:04:000:0759, площа 1,0000га).
272. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності гр. Нерука Ганні Григорівні, що розташована за межами населених пунктів Миколаївського старостинського округу №4 на території Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області (кадастровий номер 6322282500:01:000:0573, площа 1,0000га).
273. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності в розмірі реформованого КСП «Зачепилівське» за межами населених пунктів на території Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області гр. Стеценку Павлу Володимировичу (площа- 6,0330га кадастровий номер 6322255100:01:000:0256).
274. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності реформованого КСП «Росія», яка розташована на території Лебязькогостаростинського округу №3 Зачепилівської селищної ради гр. Федорову Сергію Олександровичу (площа- 1,0400га кадастровий номер 6322281500:01:000:0221, площа- 4,5000га кадастровий номер 6322281500:01:000:0220).
275. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності реформованого АВОП «Олександрівське», яка розташована на території Забаринського старостинського округу №2 Зачепилівської селищної ради гр. Стойчану Миколі Олексійовичу (площа – 4,9161 га кадастровий номер 6322281000:01:000:0905).
276. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення поділу та об’єднання земельної ділянки ПСП «Володимир» на території Сомівського старостинського округу №5 Зачепилівської селищної ради та підписання договору оренди землі (площа- 0,6844га кадастровий номер 6322284000:06:000:0437, ставка орендної плати - 7%, строк дії договору – 10 років, в рік-1455,87грн.).
277. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оформлення права користування на умовах оренди ПСП «Володимир» для іншого сільськогосподарського призначення за адресоюс.Семенівка, вул..ім.Козирєва на території Сомівського старостинського округу №5 Зачепилівської селищної ради та виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (площа- 1,5496га кадастровий номер 6322284004:00:000:0127).
278. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею в оренду гр. Амеліну Валерію Вікторовичу, що розташована за адресою:смт.Зачепилівка, вул. Паркова,8Б (площа- 0,0165га кадастровий номер 6322255100:01:002:0238).
279. Звіт селищного голови.
280. Різне.